Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc fiú és lány...

Ki a kedvenc fiú és lány szereplőtök a Szent Johanna gimi c. könyvből? És miért?

Figyelt kérdés
? :D
2012. jan. 23. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
0%

Igazából nekem szinte az egyik szereplő se szimpatikus. Lányok közül Virág LENNE, ha nem lenne pózer :/ És ugye később már nem is 'emo', ugye? De ott még nem tartok a könyvben...

Fiúk közül pedig talán Cortez, de nem tudom, mi vitt rá arra, hogy ezt írjam, mert gyűlölöm az ilyen fiúkat...viszont mégis egy hasonló fiú tetszik nekem is :$

De nekem az egész könyv nem tetszik...értelmetlen és unalmas. Irodalmi értéke meg nincs.

2012. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 ilovecortez.*-* ***** válasza:
67%

Igazából nehéz választani, ki a kedvenc. Mindenkire van egy indok szinte, hogy miért tudom őt is a kedvencekhez sorolni. ;)

De leginkább lányok közül Virág. Nem tudom, olyan buta szegény, de pont ezért szerethető. Akkora beszólásai vannak. :DD

Viszont Kingát is szeretem, a pszichopatasága pont beleillik a történetbe. Nélküle azért kissé - sőt - lapos lenne. Ő mindig csinál valamit, miatta mindig van valami konfliktus.

Reni... hm. Őt egyszer szeretem, egyszer nem. Néha már túl sok a drámázása, de egyébként szimpatikus karakter ő is.


Hm, a fiúk. Itt már nehezebb a döntés. :DD

A leglegleg az Cortez, természetesen. <3 Ezt egyszerűen lehetetlen megmagyarázni. Laura elérte, hogy Renivel együtt én is beleszeressek. :D

Még Ricsit szeretem nagyon. Dave-t a hatodikban szerettem meg igazán. Ricsi az órai kajás és hasonló megnyilvánulásaival szintén nagyon kedvelt. És ööö. a többiek úgyahogy semlegesek. :D


Valamint a világ legnagyobb Arnold ellenese vagyok! ;) - Főleg a 6 után...

2012. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim válasza:
fiú: Ricsii,Zsolti és természetesen Cortez. Cortez mert olyan aranyos főleg amikor összejönnek Renivel.<3 Ricsi mert őt csak úgy szimplán imádom:DD Zsolti mert hangosan röhögök a beszólásain:PP lány: hm..Reni..ő a főszereplő meg jó a humorérzéke:) Viráág olyan aranyos és butus hasonlít a barátnőmre:P<3 és KInga: jó h segít Reninek talpraállni;)
2012. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
Fiúk közül:Cortez, kivéve a 3-ban, ott utálom :/ Arnold, őt pont a 3.ban szerettem meg nagyon! :DD Meg Ricsi is jófej, Dave-en meg lehet röhögni xDD Lányok közül...ha nem öltök meg, azt mondom, Viki :)
2012. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
83%

Még csak a 4. 377. oldalán tartok, tehát ehhez viszonyítva:

lány: természetesen Reni, akire nagyon hasonlítok, de Virág is, akire az osztálytársam emlékeztet.

fiú: Mivel Arnold engem eléggé idegesít, biztosan nem ő lesz az. A kockák is elég idegesítőek. Dave-hez annyit fűzök hozzá, hogy I LOVE APPLE.

Cortez a kedvenc fiú szereplőm. Hogy miért? Mert rendszerint arra ébredek, hogy a párnámmal csókolózok (első csókot is a párnámtól kaptam xD) vagy épp ölelgetem. Az álmomban én vagyok Reni, a párna pedig Cortez. :))) De ezeket úgy álmodom, hogy Corteznek ott van Viki. A szilveszter és a motorozás és a Balaton-part után nagyon romantikus hangulatban ébredtem. :D

Ó, és még valami, amiért Cortez a kedvencem: Reni leírásában, tényleg nem nézhet ki valami rosszul. ;) Remélem csinálnak filmet belőle, és olyan lesz az előadója amilyennek elképzeltem. :DD

2012. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Természetesen Reni, mivel nagyon sok dologban hasonlítunk és benne ráismerek saját magamra.(egy napon van a szülinapunk is!!)

Fiú: Ne nézzen senki hülyének, de szerintem Renivel együtt beleszerettem Cortezbe. Szóval Cortez*.*

2012. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 csajszi124 ***** válasza:
100%
Szerintem aki Arnoldot írta kedvencnek az még tuti nem olvasta az új részt :D nekem ő a legellenszenvesebb. De kedvenc fiú egyértelműen Ricsi, nagyon jó humora is van és bármit megtenne Virágért, lányok közül meg Kinga és Virág..Renire sokszor haragszok mert semmiségekkel rontja el a dolgokat :D
2012. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%
előző:és tényleg, pedig még csak a 4-et fejeztem be, máris megutáltam Arnoldot :DD lesz még rosszabb is? o.O
2012. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 csajszi124 ***** válasza:
58%
Sajnos lesz sokkal rosszabb is, Arnold nagyon önző, de majd ha mindet elolvastad, akkor szívesen írok részletes véleményt, csak nem akarom előre lelőni a 'poént' :D
2012. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim válasza:

Fiú: Zsoltiii azért szeretem mert vicces!:D:D

Lány: (majdnem)mindegyik lányt bírom, de a kedvencem a Viráág

2012. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!