Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc fiú és lány...

Ki a kedvenc fiú és lány szereplőtök a Szent Johanna gimi c. könyvből? És miért?

Figyelt kérdés
? :D
2012. jan. 23. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

Lány:Büfés néni mert mindig kedves vagy Máday

Fiú :Zsolti,Károly,Pisti

2014. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

Kinga:mert szókimondó, mindig helyreteszi Renit, és mindenki hallgat rá (de csak mert félnek tőle :D)és mindig igaza van!

Ricsi:mert mindig segít/segített, hogy összejöjjön a Reni kapcsolata Cortezzel.

Arnold:mert iszonyat okos, és bár elég sajátos humorral rendelkezik, azért szerethető.

Cortez:mert...még magyarázzam??? (: :D

2014. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim válasza:

Virag:mert olyan buta.de cuki nagyon:)

Zsolti: vicces.de egyben komoly tud lenni amikor Renivel ketten beszelgetnek.es igaz barat

2014. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

lány: Kinga= az a szereplő a legkevesebbszer idegesített fel (már ugyértem a lányok közül) nem hisztizett,nyavalygott,a fontos dolgokkal foglalkozott(tanuás,sport),és mindig tudta,kit hogyan kell helyrerakni

fiú:Ricsi, és nem tudom,miért csak úgy :D

2014. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

Lànyok kozul Virág...lenne, ha az elején nem poser lett volna.Am naon ari, h az IQ-ja a bányász béka feneke alatt van.

Fiu:Johet a piros pacsi, hulyenek nezhettek, de Dorián.Oan pszichopata mint en....

2014. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

Nekem az összes fiú kivéve Arnold.Igazából visszatartotta Renit Corteztől amiatt mert ő szereti Renit.Nem nézte azt hogy Reninek mi a jó és ez nekem nem tetszett + nem tudott hülyülni mindig csak a könyveket bújta félre ne értsetek szeretek olvasni de Arnold egy fa arc volt.Fura hogy ezt fogom mondani de azért rossz hogy element azért mert egy tagja volt a szjg-nek és élményeket adott meg plusz részeket amivel Laura kitudta egészíteni a könyvet.

Lányok közül:Kinga imádom mivel erős és független lány ahogy ő mondja:D Renit is bírtam mert vicces volt Virág őt tényleg nem lehet utálni<33 Kata,Justine,Karcsi XD szóval mindenki (phújj Dorián) mert mmindenkinek volt egyénisége

2014. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Szia!

Lány:Reni miért?: kedves,okos,jó tanuló

Fiú:Arnold miért?: okos, szerintem helyes

A 6. Részt olvastam ki így írok véleményt. Sokan írtátok hogy Arnold majd “rossz” lesz,de nekem ő a legrokonszenvesebb az 1. rész óta

2018. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Egyébként ha Arnold és Reni vitáztak (ők a kedvenceim) akkor is Arnoldnak attam igazat. Cortez néha kezd nekem is szimpi lenni de szerintem a legtöbbször bunkó. Bunkó Renivel és utálja Arnoldot
2018. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 luv mádayy válasza:

hát nem tudok dönteni de ha még is kell és nem vesszuk figyelemben RENIT meg CORTEZT mert ok a fav akkor

LÁNY Kinga ahogy beszél megtudja gyozni a másikat tekintélye valahogy azt hisszuk hogy milyen pszichopata juj ez durva volt na mind1 xd és belül meg tok kedves

FIU talán Zsolti mert minden viccén tudok nevetni vagy esetleg rohogni az osszes beszolásán nevetnek a szereplok meg amikor Renihez megy segitségért látszodik hogy nagyon szereti az osztályát

hát ja sztem emmyi

2020. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim válasza:

Jó, hát a kérdés fennt van vagy kilenc éve, de írok mert imádom a könyveeet.

A lányoktól egyértelműen Virág, mert nekem,, naon" szimpi xD jó, Renit is imádom,de Virág a fav.

A fiúktól meg Cortez és Ricsi. Cortez, mert csak, Ricsinek meg a stílusát bírom. Íìì, de a rockerek sem semmik meg Macuék meg Kinga seeeem. Na jó, én nem tudom, hogy ki.

2021. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!