Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc fiú és lány...

Ki a kedvenc fiú és lány szereplőtök a Szent Johanna gimi c. könyvből? És miért?

Figyelt kérdés
? :D
2012. jan. 23. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim válasza:

Nekem mindenki, az osztályukból de amúgy mivel úgy konkrét az az osztál a,, kedvenc szereplőm" ezért megindokolooom

Szóval:

Cortez: én ahogy elképzelem, nagyon helyesnek látom a fejemben meg a kólái... Xd


Virág:nagyon ari szerintem, meg a beszédstílusa vagy milye az nekem nagyon tetsziiik. Meg az elején ugye emo volt, az is tetszikk


Jacques:Na jó, őt nem annyira szeretem, de pozitívum, higy imád sütni. Ez közös bennünk, ezért egy rossz szavam nem lehet rá.


Zsolti:na jó, ő Chuck Norris. Áá, imádom őt is, ha egyedül olvastam a szobámban is, rendesen dőltem a nevetéstől

a poénjain. Na, meg Máday xDD


Ricsi:áá,én ilyen barátok kérek. Látszik, hogy imádja Virágot és bármitől és bârkitől meg tudná menteni... Amúgy meg nagyon imádom a stílusát is. Ő az osztályuk kémikusa xDD


Reni:vele nagyon sok probléma volt, imádom őt is, és nagyon hasonlítunk, mert én is nyomi, ő is nyomi, én is könyvmoly vagyok, elég cikik tudnak lenni a szüleim... Egyébként nagyon örülök, hogy sikerült összejönnie Cortezzel és nem halt bele a sírásba végül...


Dave: róla elsőre az jut eszembe, higy Apple. Amúgy a kedvencem, amikor Zsoltit szivatják egymással...


Macu: ő ugyanaz mint Dave. Imádom őt is



Kinga:na jó, ő egy pszihopata, de imádom az ő meg Zsolti vitáit xD. Reni sokat köszönhet neki. Na, ez egy ökolány aki imád lovagolni, és komolyan tanultam is tőle


Gábor:róla csak annyit tudok mondani, hogy nagyon jó a humora...


Robi:csak simán. ROCKER xD. Na jó, amúgy is imádom, ahogy Andrissal elvan.


Andris:hát nagyjából az mint Robinál


Arnold:na, őt mindig is utáltam, de a vége felé mâr nagyon bunkó...


Remélem, nem hagytam ki senkit, és bocsi a helyesírási hibálért,ha vannak! Na csoki, csokoládé, csokoládés piskóta!!!! 😂😂❤️❤️❤️

2021. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 Adriiiiii111 válasza:
Nekem a lány:(2 van) Kinga, mert magabiztos és kimondja azt amit gondol, hozzám hasonlóan. Reni, mert attól eltekintve, hogy kimondom amit gondolok és magabiztos vagyok(néha nagyképű is😊) visszahúzódó vagyok, másrészt imádok olvasni. A fiúk:(3 van) Cortez, mert jófej és menő meg laza. Ricsi, mert van humorérzéke. Zsolti, mert marhavicces és igen:Valaki kitépi Chuck Norris melkasszőré.
2021. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 Adriiiiii111 válasza:
Amúgy én is nyomi vagyok. A szüleim néha nekem is cikik, könyvmoly vagyok,kitűnő tanuló. Magabiztos, nagyképű és nagyon kötődöm az állatokhoz, imádom a lovakat, nagyon sokszor leordítom az osztálytársaim fejét, egyből halyre mennek, természet védő vagyok.
2021. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 Adriiiiii111 válasza:
+én is ökolány vagyok. Én is szoktam lovagolni. Mind csak jó a jegyem és, ha valami amit kikéne hozni egy tűzvész esetén az a napló lenne. (nem azért tanultam éveken keresztül, hogy most elveszítsem a tökéletes jegyeimet) mit vinnék egy lakatlan szigetre? :lovat, könyvet, túlélő csomagot.
2021. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!