Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen könyvet...

Szerintetek milyen könyvet írjak? Ti milyet olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami sikeres lehet!

Amit szeret a nép!

Légyszi írjatok tippeket!

Előre is köszi! :)

=)


2012. márc. 6. 16:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
én személy szerint a kalandosakat és a varázslatosakat pl vámpír szerelmeset romantikusat vicceset :)
2012. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én még nem írtam könyvet, de a nyári szünetre ezt tervezem. Én nem egy ötlettel fogom kezdeni, hanem kiválasztok egy filmet, ami nem könyv alapján íródott, és azt átírom könyvvé. Hogy "mennyire értek a könyvíráshoz", az ebből is kiderül.
2012. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Keitha ***** válasza:
én pl most könyvet írok. Nem tudtam, milyen műfajban írjak, így mindenfélében írok :) Ami szerintem azért jó, mert mindenki megtalálja benne a neki tetsző dolgot. Az enyémben a természetfelettin van a hangsúly, az a fő szál, de minden van benne (krimi, horror, szerelmi szál, misztikum, rejtély, humor, fordulat). én ezt ajánlom neked, kavard össze, amit szeretsz, csinálj hiteles karaktereket, lehetőleg sokat, mindenből tegyél össze egy kicsit, lepd meg az olvasót, homályosíts, tegyél fel kérdéseket, és tuti sikeres lesz a műved :)
2013. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!