Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a regényemről?...

Mit gondoltok a regényemről? (Részlet lent)

Figyelt kérdés
Az első fejezet: [link]

2012. ápr. 21. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
csak az elejébe olvastam bele,de tetszik :)
2012. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rajcziz ***** válasza:

részletes javítás:

"Szövetség elnöke" -> szövetségének elnöke

"kovácsoltvas motívumokkal volt díszítve és a szivárvány összes színében pompázó szalagokkal volt díszítve." -> azért na! nem csak a szóismétléssel van baj, de szenvedő szerkezet sincs a magyarban

"Miután kipihent magát" -> kipihente

"tovább indult" -> továbbindult

"megkönnyítette volna" -> ha megépítették, akkor nem feltételes mód

"mai napig ott áll" -> a mai napig (2012.04.21.), vagy a történet szerinti mai napig?

"boltívek magasodnak" -> döntsd el, hogy milyen időben írod az egészet

volt, volt, volt -> ki lehet kerülni ezt a fajta szóismétlést


Eddig volt kedvem olvasni, ha akarod, akkor írj privátot és tovább is átolvasom, kijavítgatom. Látom, ma írtad. Mielőtt feltetted a netre, talán jobb lett volna átolvasni. A történetről csak akkor írok, ha végigolvastam, de most nincs rá időm.

2012. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett, sok sikert a folytatáshoz!
2012. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is csak az elejébe olvastam bele.... mert hát nem tudtam tovább...

zavart a rengteg szóismétlés pl.: neki kellett támaszkodnia a korlátnak, ami furcsa kovácsoltvas motívumokkal volt DÍSZÍTVE és a szivárvány összes színében pompázó szalagokkal volt DÍSZÍTVE. de persze ezen kívül is rengeteg volt... ( ide sorolhatnám a lépcső szó 3 mondaton belüli 6 szoros ismétlését...

Egyépként hát biztos jó a történeted, csak engem nagyon irritálnak a helyesírási hibák, iléletve mint mondtam a gyakori szóismétlés. He normális, hozzáértőktől, és nem aranyos, és jószívű tiniktől származó kritikát akarsz kapni. ( miközben persze, megértem, hogy jól eseik a pozitív visszajelzés.... de azért mégis..) akkor tedd fel a regényed karcolatra :) ott igazi kritikát, és dicséretet kaphatsz.

2012. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Helyesírási hiba? - Kétlem hogy rengeteg lenne.
2012. ápr. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!