Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki segítene összeszedni az...

Ki segítene összeszedni az ellenérveket az elméletemhez, amit egy könyvbe szeretnék összegezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy könyvet, de nem tudok teljesen értelmeset írni bárki számára, ha egy kívülálló nem véleményezi a részletkérdések hibáit. Nem érthető, vagy nem úgy érthető valami, ahogy én gondolom, amiből aztán értelmezési hiba adódhat. Tehát a hibákat kéne "keresni, és kisarkosítani", hogy letudjam kerekíteni, és mindenki számára érthető legyen a gondolat menetem.


A könyv témája az emberi motiváció, életvezetés, és emberi "tartás", gerinc. (nagyvonalakban)



2012. máj. 1. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

"letudnám"


le_tudnám


Ezzel azt akarom mondani, hogy vállalnám a könyved lektorálását.

2012. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gut! Úgyse nyelvtankönyvet szeretnék írni... ;)
2012. máj. 1. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolatmenet is egy szó. Ha az egész könyv ilyen stílusú, mint ez a rövid kérdés, akkor a megfogalmazás miatt lehet a félreértések, hibás értelmezések nagyja. Próbálj vázlatot is írni mellé, az majd segít, "kapkodsz" írásban, emiatt zavaros lesz a szöveg.

Szóval szerintem a gondolatmenet jó lesz a hibáival együtt, bízz magadban, de a stíluson változtass. (Mondom ezt látatlanban. Aztán lehetnek szarvashibák, de ha ilyenbe vágnál bele, csak tudsz valamit, hogy ezek ne jöjjenek elő.)

2012. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :) építő kritika sose árt! :)
2012. máj. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!