Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 6-os lánynak milyen regényeket...

Lonely girl11 kérdése:

6-os lánynak milyen regényeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ne legyen Harry Potter, Szent johanna gimi, Lucy M. Montgomery, (ezeket már olvastam)

Ami fontos:Kevés tájleirás,ne legyenek nehéz szavai,sok párbeszéd.

Sok könyvet írjatoooook!!!!

Köszi



2012. júl. 20. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

6-os lány az mien ?xd

6.-os esetleg


BÁrmilyen Shoujo manga ...

2012. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha hatodikos vagy, akkor 12-13 éves lehetsz. Szerintem megbirkóznál Darren Shan vámpírkönyveivel, abszolút könnyű nyelvezete van, nincs túl sok tájleírás és ha van is, nem olyan, hogy öt soron keresztül ecseteli, hogy süt a nap, (az ilyet én is utálom). Sok párbeszéd van benne. Viszonylag rövid, 200-250 oldalas könyvek, a sorozat 12 részes, és a legelején a főszereplő is kb. veled egykorú. Ezt nagyon ajánlom.

Olvasd Alex Flynn-A szörnyszívű könyvét. Ez a modern szépség és a szörnyeteg, a szörnyeteg szemszögéből. Nagyon jó:)

2012. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 20. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Rick Riordan - Percy Jackson és az olimposziak sorozat, 5 részes, a főszereplő az első könyvben 12 éves. Nagyon humoros és sok benne a párbeszéd.

Elisabetta Gnone - Fairy Oak könyvek, 3+2 rész, boszorkányok és tündérek vannak benne, a lányok azt hiszem olyan 11 évesek benne.

Meg Cabot - Neveletlen hercegnő naplója könyvek, én ezeket olvastam 12 évesen.

Jacqueline Wilson - Kettős Játszma, ez naplószerű, de nagyon jó.

Remélem segíthettem. :)

2012. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaqualine Wilsontól minden, Meg Cabottól minden. :)
2012. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
C.S. Lewis : Narnia Krónikái.Nem sok a táj leírása , de azért van benne az is egy kicsi.Átlagban 200-210 oldalasak.
2012. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, Rick Riordan-Percy Jackson könyvei tényleg nagyon jók és viccesek! Én imádom őket!
2012. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Naplószerű könyvként például tudnék ajánlani egyet:

Sue Townsend - Adrien Mole Minden kínszenvedései

Nagyon jó könyv a történet elején egy tizenhárom éves srácról szól, ez a naplója. Nagyon vicces mindenképp olvasd el javaslom :)

2012. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!