Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Paulo Coelho könyvet érdemes...

Paulo Coelho könyvet érdemes venni? Mikről ír?

Figyelt kérdés

Könyvet szeretnék rendelni és ráakadtam erre az íróra. Melyik könyvét érdemes? Mikről szokott írni? Szórakoztató?


18/L



2012. aug. 18. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Spirituális író.

Én az Alkimistával kezdtem.

Szeretem még tőle a Bridát, de a többi könyve nekem erőltetett.

2012. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon unalmasak voltak a könyvei, szerintem könyvtárból kölcsönözz egyet kis és barátkozz a stílusával. Nekem nem lett a barátom.
2012. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is Az alkimistá-val kezdtem, de nagyon nem az én stílusom, több könyvet nem igazán szeretnék tőle olvasni.


21/L

2012. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Veronika meg akar halni-t olvastam tőle,az nagyon tetszett,de a többi nem fogott meg.
2012. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még csak a Tizenegy percet olvastam tőle, de az egyszerűen remek könyv, ajánlom neked. A többiről nem tudok nyilatkozni, de biztosan vannak még jó regényei.
2012. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%

Én minden könyvét elolvasom!Egyszerűen imádom :)

A főhősei általában nagy lelki folyamatokon mennek végig :D

A kedvencem a Piedra folyó partján ültem és sírtam :)

Nekem azért tetszik,mert van benne romantika,szerelem és egyben spirituális is és baromi izgalmas is,egy nap alatt képes vagyok kiolvasni..A tizenegy perc is tökéletes az egy nagyon egyszerű lányról szól,aki egész életében arra gyűjt,hogy elmenjen nyaralni egy szép helyre,a tengerparton meglátja őt egy férfi és táncosnői állást ajánl neki,de rájön,hogy átverik és mivel már nincs pénze a haza útra és más megoldást nem tud,prostituált :))) lesz..De ez csak dióhéjban ennyi,természetesen ez sokkal bonyolultabb :D

Majd írd meg,hogy végül melyiket olvastad el :)

2012. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most olvasom a Tizenegy percet és nagyon tetszik:)) 20/L
2012. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!