Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem olyan könyvet...

Tudnátok nekem olyan könyvet mondani ami fiataloknak szól (szex, szerelem, bulizás)?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a Szent Johanna gimit olvasni (az első rész végén tartok) tudom, hogy később nagyobbak lesznek és fognak bulizni meg ilyenek.. De halottam róla, hogy intim részek nem lesznek benne mert nem "karikás" a könyv :D És a legelső könyv amit olvastam az tele volt ilyen részekkel és valahogy jobban bele tudtam magam élni (sokkal erősebbnek éreztem a szerelmet emiatt) Na mindegy nem magyarázkodok , hogy miért az ilyen könyvek jönnek be.. Tudnátok ilyeneket mondani? (Lehetne modern a könyv :)

2012. dec. 5. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejős Éva: Karácsony New York-ban
2012. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tokaji Zsolt - Hová mennek a kacsák?


Még nem hallottam olyat, akinek ne tetszett volna. Nem kifejezetten romantikus - de igen, szexről, szerelemről, bulikról szól, én-keresésről, önmegvalósításról. Ha elolvasod, valószínűleg röhögni, ledöbbenni, és zokogni fogsz rajta. Amilyen laza a stílusa, olyan őszinte és durva, amiről szól.

2012. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes kémia, Gyönyörű sorscsapás, Vonzás szabályai. Mind modern könyv, 210-2011-ben íródtak. :)

A borítók magukért beszélnek:


[link]



Vonzás szabályai:


[link]



Gyönyörű sorscsapás( igaz ez az eredeti borító, a magyar nem ilyen)


[link]



Mindegyik jó lány-rossz fiú felállás. :)


Tökéletes kémia: Tökéletes kémia. A fiú egy bandatag, ultrahelyes, izmos menőcsávó, és a szegénynegyedből származik, míg a csaj fullgazdag szülők lánya, gyönyörű és pompomlány. Egy nap kémián egymás mellé ültetik őket, és hát persze hogy gyűlölik egymást. Folyton szívatják a másikat, de végül szép lassan egymásba zúgnak. Az egész könyv teljesen modern, vannak benne csúnya szavak, nem is kevesen. :) :) A fiú kemény lantincsávó, míg a lány egy barbie baba. :)


De itt találsz a könyvről értékelést, és részeteket a könyvből. :


[link]

2012. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 deilingerdora válasza:
Amugy nem tudom, hogy olvastad-e tovább az szjg-t, de a 8. resznel mar vannak benne intimebb reszek:) ezt csak igy megjegyeztem! Amugy a Gyonyoru sorscsapast tudom ajanlani, nagyoon jo konyv.Es ha meg egyet tudnek mondani, az a Babel Leiner Lauratol(aki az szjg kotetek szerzoje).Nagyon fiatalos, jo humoro konyv, viszont a szexxel kapcsolatos dolgok nincsenek benne, de szerelmi szalak igen:) ezt is tudnam ajanlani.
2013. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kelly Orsay :Szívzűrterápia strébereknek.

Nem hosszú kb 250 lapos regény.

Támája: a szerelem.

Szereplők: egy félénk ,okos lány.Egy okos fiú, egy belevaló (menő) pasi+ mellék szreplők.

Helyszín: Buli,weekend-ház,szoba, medence,stb,

Időpont: napjainkban

Motívumok:) : féltékenység, barátság,csalódás, depresszió,első csók,szerelem.

Rövid leírást nem irok mert akkor nincs értelme h elolvasd:D

Ami mlg fontos h két perspektívából azaz szemszögből íródott a könyv, ugyanis a két főszereplő máshogyan írja le a történteket,saját érzelmeikkel,gondolataikkal,tehát nem egyetlen hanem 2 szereplővel is azonosulhat az olvasó ami egyáltalán nem összezavaró vagy bonyolult .

Szuper könyv ,akinek van 1-2 délután szabadideje olvassa el. :)

2016. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dominica0907 válasza:
J.L. Armentrout, Meghan March, Lauren Blakely... nekem ők a kedvenceim ebben a kategóriában.
2019. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az SZJG-ben nem fognak bulizni,Reni egyszer elmegy Virággal egy Szilveszteri buliba,de rosszul sül el...illetve még a 6. részben Kinga,Cortez,Zsolti,Ricsi,Virág,Reni elmegy Dave-el és Macu-val,mert a két likeman ha elkezd egy szórakozóhelyen a kütyükikkel menőzni,kb.2 perc alatt lecsapják őket,és kirabolják,ezért pár osztálytársuk elkíséri őket.


Amúgy a kérdésre válaszolni nagyon nem tudok,mert a többiek az általam nagyon szeretett ilyesmi könyveket már leírták.

2023. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok(#7)


Annyi,h Leiner Laura egyedül a Bexi sorozatban írja le egyáltalán,h szex...a többi könyvben max.utalás van.De még a Bexiben sem írja le részletesen.


Ez egyébként teljesen érthető amúgy,mert én pl.8 évesen kezdtem olvasni Leiner Laura könyveit,(az SZJG-vel kezdtem) és amikor a Bexit olvastam,lehettem vagy 9 éves...igen,lehet,h elsőre fura,h ilyen fiatalon ilyeneket olvastam,de korán értem. 😀

2023. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!