Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tetszik a történet?...

Hogyan tetszik a történet? Bírnátok egy ilyet? (Építő jellegű kritika is jó lenne)

Figyelt kérdés

Sárkányok mindig is voltak. Az emberek sokáig istenítették őket, de egy idő után hitük meggyengült. Hamarosan kiűzték őket a kontinensekről. A Föld összes megmaradt sárkánya egy elhagyatott szigetcsoportra menekült, ezek lettek a Sárkány - szigetek. A sárkányok feje Szerződést kötött az emberekkel, miszerint emberi lény nem léphet a szigetek partjára. A határok világosak.

Azonban egy Jóslat, egy hajón való találkozás a 21. században, egy különleges lány, é egy félvér fiú képesek megdönteni ezt az egészet? Mégis, mit terveznek a sárkányok? És mi köze ehhez a Kiválasztottaknak? A válaszért meg kell találniuk a többieket, ami nem lesz könnyű.


A történet csak a jéghegy csúcsa, már sokkal több rész van a fejemben.


Ja, és lehet, hogy elcsépelt de tudniillik 13 éves vagyok, lány. Jó lenne egy - két építő jellegű kritika, mert már nagyjából készen vagyok vele, de még vannak kidolgozatlan részek, események...



2013. jan. 3. 13:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Ne a fejedben legyen! Írd le! Tudod: író az, aki ír. Aki gondolkodik, bármilyen nagy is a fantáziája, attól még nem író. :)

A történet tetszik, és ha kész lesz, vagy fejezetek meglesznek belőle, szívesen le is bétázom neked.

2013. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Írom ám :) Csak a többi részt addig még nem tudom :)
2013. jan. 3. 14:29
 3/36 anonim válasza:
87%

Tök jó, hogy valaki ilyen fiatalon már ír:)

Nekem személy szerint tetszik:) Szerintem nem elcsépelt, érthető, ha a mostani regényekből merítesz hozzá ötletet, ami nem baj. Egy ötlet esetleg: ha eszedbe jut 1-1 esemény, rész a történethez, rögtön írd le-telefonba, papírra, mindegy, csak legyen leírva.Szóval toll, papír mindig legyen nálad, ki tudja, mikor jön egy jó ötlet. Én mondjuk még nem írtam(pedig szeretnék, meg lenne 1-2 ötletem is), de szívesen elolvasnám a történetedet egyszer.


Az íráshoz pedig sok sikert és kitartást:)

2013. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem, egyszer összejön.
2013. jan. 3. 15:18
 5/36 anonim ***** válasza:
55%
a történet jó, ügyes légy
2013. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

tizenhárom éves lányként klassz történet. Olvass és írj! Ebben a sorrendben, ha lehet :)


De ha építő jellegű kritikát szeretnél, nos... nem tetszik a sziget elnevezése, túl egyértelmű, találj ki valami fantáziadúsabbat, elvégre az a dolgod, plusz a jól ismert és elcsépelt kiválasztott-téma... fantáziátlan :)


De azért sok sikert :)

2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már, agyalok rajta. :)
2013. jan. 3. 17:21
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem ez egy jó könyv ötlet, mostanában amúgy is az ilyen fantasy könyvek előnyben vannak, és szerintem sok embernek tetszene a történeted.:) Hogy érted hogy nagyjából kész? Leírtad az egész sztorit, és van egy könyved, amit tökéletesíteni kell? Ez esetben tényleg nézz meg az olyan részeket, amiben nem vagy 100% biztos hogy jó. Dolgozz ki mindent alaposan, az sosem árt! És néha olvasd el az előző részeket, hogy ha valami hibát találnál rajta kijavíthasd. 13 évesen nem lehetetlen könyvet írni, én is annyi idős vagyok mint te, és én is írtam már egy könyvet, szóval hajrá!! Sok sikert!:))
2013. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
bocsánat, azt akartam írni: "nézd meg" :S :)
2013. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jó!!! Mindenképp írd meg és keress egy kiadót, mert nagy sikered lehet vele.
2013. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!