Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy ilyen könyvet?

Elolvasnátok egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Elenaor Joye, 32 éves, étteremtulajdonos

Szőke díva, New Yersey legmenőbb éttermét vezeti. Két exférje és egy alkalmi barátja van. Fantasztikus luxuslakással, medencével a nappaliban és trópusi növényekkel a kertben rendelkezik. A gyerek és a család nem kifejezetten szerepel a listája élén.


Helena Joye, 27 éves, tanítónő

Megjelenése átlagos. Fekete, egyenes hajával és apró, zöld szemeivel nem tűnik ki a tömegből. London egyik lepukkant általános iskolájában matematika tanár. Egyszerű, szerény kis albérletben él férjével és négyéves kisfiával. A munka az élete, és az élete a munkája.


Irene Joye, 22 éves, újságíró

Hosszú, barna hajú, élénk, vidám teremtés, egy közkedvelt folyóirat szerkesztője. Az egyetemet frissen végzett, kedves lánynak csak a magánéletben van gondja: vőlegénye az oltárnál hagyta faképnél.


Három különböző élet, mégis egyvalami közös bennük.

Testvérek.

De erről csak egy váratlan családi esemény következtében értesülnek. Édesapjuk haldoklik, és egy utolsó, közös karácsonyt szeretne évek óta nem látott gyermekeivel.

A három nő végül összecsomagol, és vidékre utazik, hogy találkozzanak apjukkal, nem is sejtve, hogy két nővér vár még rájuk.

Az ünneplés közben végül megtörik az eleinte vastag és erős jég, megnyílnak egymásnak, és hihetetlen titkok, események és kalandos életút részesei lehetünk egyetlen vacsora közepette.



2013. jan. 24. 21:47
 1/9 rajcziz ***** válasza:
Az alapötlet érdekes, de azt azért nehéz elképzelni, hogy ennyi éven keresztül hogy nem tudtak egymásról.
2013. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sablonos. Oltárira.

Ezzel a szinopszissal minden további nélkül lökném vissza a polcra.

2013. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cathilina ***** válasza:
Ki van zárva, hogy másfél percnél többet szánjak rá.
2013. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem. ha fizetnének sem.
2013. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem érdekelne!!*.*
2013. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem, érted, miért a sok elutasítás és nem adod fel :)
2013. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem is érrekelne, nekem nagyon tetszik:)
2013. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasnám *-* Kiváncsi vagyok hogy ez hogyan valósulna meg :)
2013. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem tetszik
2013. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!