Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak még itt rajtam kívül...

Vannak még itt rajtam kívül Darren Shan rajongók? :D

Figyelt kérdés

Mikor olvastatok tőle először?Melyik a kedvenc kötetetek(nem sorozatra hanem egy konkrét könyvre vagyok kíváncsi)

Én először 12 évesen olvastam a műveit és imádtam a borzongást benne.A kedvenc kötetem pedig a Vámpír herceg a Vámpír könyvek sorozatból.



2013. jan. 30. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az első könyv tetszett, de tovább nem jutottam.

A film meg egyenesen szar volt.

2013. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én az első 10 percig jutottam a filmben.Illúzióromboló volt :/
2013. jan. 30. 20:59
 3/19 anonim ***** válasza:

Én végignéztem a filmet, kegyetlen(ül szar). Ami a könyveket illeti, a Vérfüred a kedvencem, a Démonvilág sorozatból. Amúgy 10-11 éves koromban olvastam először.

13/l

2013. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Sophiea ***** válasza:
A film nagyon rossz, de én azért végignéztem. A könyvekből a vámpír könyveket olvastam. Az nagyon jó volt.
2013. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A kojaszanon kívül mind megvan amit írt(talán van még egy egykötetese, az nincs még meg) kb. a vámpírtörténetén nőttem fel, amikor megkaptam képes voltam egy nap alatt elolvasni. A szobám egyik dísze :D
2013. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A vámpír sorozatból a halál próbái (pontosan nem tudom, hogy ez a címe e, de valami ilyesmi). A démonvilágból pedig a legelső kötet. Az első darren shan könyvet 13 évesen olvastam. Szerintem zseniális könyvek még most is meg tudnak ijeszteni pedig már 16 éves vagyok. és azt is zseniálisnak tartom, hogy ugyan van benne sok előre látható fordulat, de néhány olyan is ami nagyon meglepő
2013. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindet olvastam, kivéve A vézna hóhért, de azt is tervezem, hogy elolvasom. Csak még azért nem tettem, mert nem szoktam megvenni a könyveket, hanem könyvtárból olvasok, és meg kell várni, amíg lesz a könyvtárban.

Először a vámpírosakat olvastam.

A kedvenc kötetem a Város-trilógia 1. része, A holtak vonulása.

Igazán csak a Város és a Vámpír Könyvek tetszettek tőle, a Demonata egy kicsit gyenge, a Kojaszan jó, csak gyerekregény, így annyira nem éreztem a magaménak. A film szerintem nem volt rossz, pár dolgot tényleg eléggé átírtak, amit sajnáltam, de azért végignéztem.

A vámpíros sorozatból A hajnal gyilkosai és Az éjszaka szövetségesei a kedvenceim.

Leginkább a jellemábrázolásokat szeretem benne, a főszereplők karakterrajza kiváló.

2013. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
13 évesen olvastam először tőle, a Démonvilágot és a kedvencem az összes, melyet Grubbs szemszögéből írta :)
2013. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Scotty97 ***** válasza:
Én 12 éves voltam, amikor a Démonvilágot elkezdtem olvasni. A kedvenc könyvem az Áldozat volt.
2013. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
12 éves koromban kaptam az első könyvet a rémségeg cirkuszát. A kedvencem a mai napig fe sajnos a vámpirosban a 7. rész ,,végeztem ki" a démonosban a 6.nál tartok. Sajnos a város és a kajaszant még nem olvastam mert nem találtam olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni a könyvet meg nem találom sehol. De a kedvencem a vámpiros ,,haljon soká" Darren Shan.XD
2013. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!