Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak még itt rajtam kívül...

Vannak még itt rajtam kívül Darren Shan rajongók? :D

Figyelt kérdés

Mikor olvastatok tőle először?Melyik a kedvenc kötetetek(nem sorozatra hanem egy konkrét könyvre vagyok kíváncsi)

Én először 12 évesen olvastam a műveit és imádtam a borzongást benne.A kedvenc kötetem pedig a Vámpír herceg a Vámpír könyvek sorozatból.



2013. jan. 30. 20:52
1 2
 11/19 anonim válasza:
Amúgy a kedvencem a vámpír herceg. A film meg elmehet a bús *****ba.Szörnyü ffff gyalázatos.
2013. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 H. Merci válasza:
100%
Én imádom Darren Shan könyveit! :) 12 évesen vettem ki a könyvtárból a Rémségek cirkuszát, és nem tudtam letenni! Azóta az egész Vámpír könyvek-sorozatot elolvastam (csak a 6.könyvet nem, mert nincs meg a könyvtárban), és most olvasom a Démonmestert. A film nekem nagyon tetszett. Tény, hogy nem olyan jó, mint a könyv, de nem tudom, miért kell ennyire lehurrogni. Szerintem a szereposztás is nagyon jó volt benne. Rá is tetettem egy üres DVD-re a barátnőmmel! :DD
2013. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Már ne haragudjatok most tartok a Lelkek Tavában. A film nagyobbat arathatott volna, ha a történet szerint csinálják meg, de ez úgy van mint néhány másik film. Szerintem nem lett olyan rossz film. Csináljatok jobbat... Nektek semmi sem jó! De a legjobb rész: Az Árnyak Ura <3
2013. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10 évesen kezdtem el olvasni a vámpír sorozatot, és egyszerűen imádom! Nagyon tetszik a történet, hogy nincsenek benne felesleges, érzelgős szálak, ami van, az meg.. hát, az meg nem annyira romantikus. Lányként mondom, de nekem a démon sorozatban, holott csak a negyediknél tartok, legjobban a gusztustalan leírás tetszik. Darren Shan könyveit felülmúlni nehezebb, mint napozni az Antarktiszon. A kedvencem a démonvilágból egyértelműen az összes Grubbs szemszögéből, a vámpírosból pedig nem tudok választani. A Kojaszan is tetszett, mivel imádom a szellemeket, és nem vagyok valami érett a barátaim szerint, de nem baj. :) A film sem lett rettenetes, de azért azt hittem, hogy jobban megcsinálják a pókos jelentet, meg úgy az egészet. Miért van benne egy majom??? Az nincs a könyvben. :/
2013. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 H. Merci válasza:
Előző válaszoló: én is a majmot furcsálltam benne! A könyven ugye, akibe Darren szerelmes volt, az Debby volt. szerintem jobb lett volna, ha Debby-t rakják bele. :) És sokan írjátok, hogy a Démonvilág könyvek közül azokat szeretitek a legjobban, amelyik Grubbs szemszögéből van írva. Nekem is azok a kedvenceim!! Egyszerűen fantasztikus ez a srác. Illetve az, ahogy Darren Shan le tudja írni, és be tudja mutatni! Mikor olvasom, mindig megjelenik előttem Grubbs képe, mert olyan jól le tudta írni az elején, hogy kialakult bennem egy kép róla. (de szerintem sokan ti is így vagytok vele) És az összes szituációt el tudom képzelni, komolyan, mintha csak tv-t néznék a fejemben! Szóval le a kalappal Darren Shan előtt, nála jobb író szerintem nem létezik! Imádom!! <3
2013. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Vámpír könyvek!!*-* (LLLLLLLLLLLLL)

A legkedvencebb-kedvencem(xd) az Árnyak ura és a Vámpír herceg. Eleinte féltem a sorozattól, hogy ááh, ijesztő lesz, de végül elolvastam az összeset, és wáááááá. *-*

L/13

2013. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anevemzoli válasza:
Én Darren Shan rajongó vagyok. Kisebb koromban elolvastam a rémségek cirkusza mind a 12 részét,most meg a felnőtt könyveit is(város-trilógia) és hihetetlenül tetszenek. Fantasztikus szerintem. A kedvenc íróim közé tartozik.
2013. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én a Démon-könyvekkel kezdtem 12-13 évesen. Nem is tudom megmondani, melyik tetszett jobban, mert mindegyikért odavoltam/vagyok.Teljesen elvarázsolt. Imádom benne, hogy a leggusztustalanabb dolgokat is részletesen leírja, megbotránkoztatja az olvasót. Romantika meg pont annyi van benne, amennyi kell ( már amelyik részében van). Nem éppen egy hétköznapi regény. A Vámpír-sorozatnak is elolvastam mind az összes részét, azokat is nagyon szeretem, de nálam a démonok a nyerők :) Darren Shan a könyveivel mindig meg tud lepni (persze jó értelemben) :))
2013. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rogi0513 válasza:

12 évesen került a kezembe a Vámpírok hegye, (sajnos nem volt lehetőségem sorban kiolvasni a könyveket) és azonnal megszerettem. Az egész sorozatból nem tudom kiválasztani, hogy melyik tetszett a legjobban, de mind fantasztikus volt!


Ha a filmet nem kötjük a könyvhöz, szerintem az is jó, bár én sem értem, hogy a majom mit keresett ott.

Meg Larten karakterével sem vagyok kibékülve, de gondolom azért mert rettentően hasonlít a legőrültebb osztálytársamra.

Egyedül Steve-et találták el de nagyon, a színész tökéletesen azt a képet mutatta be, amit elképzeltem a könyv alapján.

2013. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!