Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 11 éves olvasni szerető...

11 éves olvasni szerető fiúnak, milyen komolyabb érdekesebb sztorijú, de korhoz is illő könyvet tudnátok ajánlani? Nincs semmi kiemelten kedvelt témája.

Figyelt kérdés
Nem ismerem sajnos a fiút,csak részinfókat tudok róla,így nem tudok választani.Én 11 évesen még utáltam olvasni csak később kezdtem el,így semmi ilyesmi nem jut eszembe.
2013. febr. 7. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Harry Potter szerintem is :))
2013. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Harry Potter szerintem is :)) Ha meg kéne indokolni, azért mert el lehet repülni vele egy másik világba. A twilight könyveket is nagyon szeretem! 14l
2013. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Gyűrűk úrák, én is 11 évesen olvastam őket, nagy élmény volt.
2013. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Velem ilyen korban a Harry Potter szerettette meg az olvasást, szóval azzal biztos nem lehet mellélőni :) De ha kevésbé fantasy könyvben gondolkodsz, a Louis Sachar könyvek is nagyon jók ilyen idősen (Bradley, az osztály réme; Stanley, a szerencse fia; Laura titkos társasága...) :)
2013. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mirk ***** válasza:
Orson Scott Card - Végjáték
2013. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%

Verne, Rejtő, Exupéry: A kis herceg

Harry Pottert meg ezeket felejtsd el.

2013. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Dumas könyvei:

A három testőr

A vasálarcos

D'artagnan történetek

Bernard Cornwell-Excalubur trilógia

Bernard Cornwell-Sharpe sorozat

2013. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Darren Shan könyveit akkor olvasd, hogy ha erős az idegzeted. Az egyik barátom nem merte végig olvasni :/. Én is 11 vagyok, lány. Shan könyvei tényleg jók!
2013. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!