Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Triológiát írok, egy lány...

Petru$$h kérdése:

Triológiát írok, egy lány életéről. A történet már teljesen meg van, már csak be kell gépelnem. Ki is szeretném adatni, de van egy aprónak nem mondható problémám. MI LEGYEN A CÍME?

Figyelt kérdés

Szóval...

-Az első részben egy árva lány, kezdi felépíteni az életét. Villámcsapásként történnek a dolgok a lehető legjobban, mindaddig míg a problémák rá nem szakadnak és el nem sodorják őt. A probléma forrása pedig nem más, mint a szerelme és annak balkézről született kislánya. A könyv végén a lány sok szenvedés után meghal.

-A második rész már kezd átfordulni fantasy témájúba mivel a főszereplő élete a túlvilágon folytatódik. Onnan nézi végig szerelme életének folytatását, nélküle. Közben pedig igyekszik hozzászokni új életéhez.

-Az utolsó lesz a leghosszabb és legfurcsább, hiszen a jó és rossz harcát követően, egy hatalmas robbanással megváltozik a világ. A lány lelke egy új testbe költözik, ezzel a feje tetejére fordítva egy újabb élet munkáját. Egy híres modell testébe születik bele, aki eléggé rossz életű volt és a kábítószer okozta a halálát. A fordulat majd ott következik amikor újra találkozik egykori szerelmével és megpróbál belépni a gyászoló fiú életébe.

( bocsánat a szó ismétlésekért, de máshogy nem tudtam megfogalmazni, úgy, hogy ne adjak ki túl sok információt)

Remélem, hogy meg lehetett érteni valamennyire a témáját és tudtok segíteni nekem a cím választásban. Sajnos nekem semmi ötletem nincs, pedig rengeteget agyaltam rajta.

Szeretném ha lenne egy főcím ami mindháromra vonatkozik, és mindegyiknek külön egy-egy alcím.

Köszönöm a segítséget! :)



2013. márc. 3. 10:22
1 2 3
 21/22 könyvmoly18 ***** válasza:
Legyen a főcím a lány neve, mert a három könyvben nem sok dolog van. De majd szólj ha kiadják, szívesen elolvasnám. :)
2013. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
szerintem az összes könyvnek tehát a trilógiának a címe a csaj neve legyen a többinek meg valami kulcs szó amiröl a történet szól
2013. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!