Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc könyved?

Melyik a kedvenc könyved?

Figyelt kérdés

Miért, és mi a műfaja

nekem az Ibsen Vadkacsa ami egy analitikus dráma.... és valahogy bele tudom képzelni magam a kislány szerepébe...


2013. márc. 24. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Leiner Laura:Szent johanna gimi(naplóregény ha jól tudom)

Stephany Mayer:Twilight(na ezt amit annyira nem.tudok de szerintem fantasty)

Meg Cabot:Airhead-Ki vagyok én?

Meg minden fajta romantikus-vicces könyveket... És a történelmi regényeket is

2013. márc. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lio-sama válasza:

Terry Goodkind - Az igazság kardja-sorozat (fantasy műfaj) mert nagyon érdekes története van.

David Gaider - Dragon Age-sorozat (fantasy műfaj): Egy BioWare Játék (Dragon Age) előtörténetének feldolgozása. Nekem a játék nagyon bejött, ezért a könyv alap. :D

George R. R. Martin - Trónok harca-sorozat (Fantasy műfaj): Először a filmsorozatot láttam, borzasztóan tetszett, ezért elolvastam a könyveket is, ami mégjobban bejött. :)

2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jamie McGuire-Gyönyörű sorscsapás ("szerelmes":) )

Becca Fitzpatrick-Csitt-csitt,Crescendo,Silence (angyalos)

Margit Sandemo-Jégyhegyek Népe könyvsorozat (fantasy,romantika)

Kendare Blake-Vérbe öltözött Anna ("horror")

Hogy miért a kedvenc könyveim?Erre nem lehet választ adni!:)

Mert egyszerűen fantasztikusak!

2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Stephen King : Cujo a kedvencem, de az összes könyvét szeretem amit eddig olvastam (olyan25-30 körül)

Dean R. Koontz még nem választottam kedvenc könyvet

vavyan Fable eddig a Nászjelentés a kedvencem

J.R. Ward: fekete tőr testvériség. a második rész a kedvencem

Peter Straub könyveket is gyűjtöm

Kathy Lette: Hogyan öljük meg a férjünket (ezt és a párját is imádom)

Hogyan tegyük tönkre a férjünket

ezek olyanok mint egy vígjáték:)


egyébként alapvetően a horrort szeretem vagy véres krimit, néha néha romantikát,erotikát illetve humort:)


27/N

2013. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is SzJG, Meg alapvetöen minden könyvet szertek. Jók a Pöttyö és csíkos könyvek is, tudom ajánlani Sohonyai Edittöl a Macskaköröm c. könyvet. Naplóregény, és életem egyik legjobb könyve. Nagyon humoros. Ha pedig szereted a történelmi de érdekes és letehetetlen könyveket, akkor Jean Molla Sobiborját. Az is naplóregény szerü, érdekes, tanulságos. Az egész 2. világháborút abból tanultam meg, és még csak nem is tudatosan.
2013. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!