Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet írjak?

Milyen könyvet írjak?

Figyelt kérdés
Könyveket írok de nem tom mit írjak... Valaki tud segíteni ötletet adni? Nem kell sok csak 1 kis lendület! Szerintem a fantasy könyvek a legjobbak. De, akkor is mi legyen a téma???

2013. ápr. 25. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha a kezdő lépés nem megy, akkor mi lesz a könyv többi részével? A könyv írás egy intelligens, fantáziát igénylő munka. Kezdj el gondolkodni, és írd meg egyedül a könyvet!
2013. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
ha már itt elakadsz veszett fejsze nyele. én személy szerint legszívesebben olyasmi könyveket olvasok mint pl a trónok harca hogy egy felkapottabbat mondjak, szerintem ismered
2013. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Hát nehogy már mi mondjuk meg, miről írjál.

Stephen King talán a szomszédjától kérdezte meg, miről szóljon a Ragyogás (itt jegyezném meg, a Tortúrát egy álma alapján írta, és ezt akár veheted jószándékú tippnek)?


Az írás nem elhatározás kérdése. Ha jön az ihlet és lesz miről, akkor majd írsz.

Oszt' kész. :)

2013. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Arról írj, ami téged érdekel. Hiába mondjuk mi neked azt, hogy írjál mondjuk az atomfizikáról, ha nincs hozzá ötleted, veszett fejsze nyele az egész. Egy könyv akkor lesz jó, ha az írója lényéből fakad.

De ha már mindenképpen ötletet szeretnél, írj egy fantasztikus krimit. Azért azt, mert én a krimiket szeretem, te meg a fantasyket.

2013. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha újságot írnál, megkérdezhetnéd, miről szóljon. A regényeknél nem így megy. Magadtól kell kitalálni és összerakni, külső segítség nélkül.
2013. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen könyvet írj? Jót. :) Viccet félretéve, a négyes válaszoló tökéletesen leírta a dolgokat. Ha nem jön az ihlet, ne erőltesd! Amúgy, ha már itt tartunk, tényleg írhatnál valami jó kis fantasy könyvet, szívesen olvasnék.
2013. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jólvan! Ez csak egy olyan kérdés volt amivel megtudom hogy ki mennyire tud értékelni egy ilyen kérdést! :) Amúgy már régóta könyveket írok! Ha valakit érdekel, elküldüm kommentba az egyik részletét! Bocsi, ha valakit felidegedítettem a h*lyeségemmel! :)
2013. ápr. 26. 17:19
 8/12 A kérdező kommentje:

Hogy az előbbi kommentemen pontosítsak:

Nem azt nem tudom eldönteni hogy: Kik legyenk a szereplők? Hol játszódjon a story? Hanem azt, hogy fantasy legyen, vagy akció, vagy kaland!

2013. ápr. 26. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen műfaj, a történet és a karakterek része. Előbb-utóbb rájössz, milyen világ illik hozzájuk.
2013. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! 9-es vélaszíró! Legalább te nem h*lyeségeket hordasz össze!!! :D
2013. ápr. 26. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!