Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnatok a szent...

Ti elolvasnatok a szent johanna gimit ha kiadnak Cortez szemszogebol is?

Figyelt kérdés
Jo,tudom egy fiu nem vezet naplot de megis ha kiadnak ugyanazokkal a sulis jelenetekkel meg minden csak,nem Reni,hanem Cortez delutanjait,eletet meselne.Ertitek,hogy mire gondolok?(En szemely szerint szivesen elolvasnam,hogy mit gondolt Cortez na meg azt,hogy hogy szidja Nemenyit) =)

2013. jún. 26. 19:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jó, de én inkább Ricsi, Virág, Kinga szemszögét olvasnám, mivel Cortezről már amúgy is nyáladzott Reni 8 naplót...
2013. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

1. unalmas lenne végig olvasni újra

2. Cortez naplót vezet???

3. Mégis mit írna bele, láttam egy blogot amiben egy olvasó írta le Cortez szemszögéből az első pár napot, hát .... pont olyan mint amilyennek elképzelhetitek

4. Az szjg Reni naplója ez a fő tulajdonsága, ha nem Reni naplója lenne, már nem lenne ugyanaz

-

-

-

5. Maximum olyan jöhetne szóba, hogy Cortez elmond bizonyos dolgokat Reninek a korábbiakról Reni meg leírja, de ez meg is történik.

2013. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én elolvasnám...bár kicsit fura lenne, de legalább tudnám miért járt Vikivel :DD
2013. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én szívesen olvasnák egy olyan kisregényt, ami Cortez szemszögéből írja le az egyes eseményeket. pl.: első benyomása Reniről, csókok Renivel, vélemények Reniről, beszélgetések Ricsivel stb. De valóban, Leiner Laura azt mondta, illetve írta az írói utószónál, hogy ez lerombolná Cortez menő imidzsét. :)
2013. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én elolvasnám, tökre érdekel hogy Cortez hogyan élte meg ezt az egészet, mert a Reni ugye végig bőgte az első négy részt, kíváncsi lennék, ez alatt mit csinált C.
2013. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Bizonyára nagyon érdekes lenne, hogy Renit mikor/hogy vette észre, A haverjai milyenek, Mi tetszett neki Vikiben, miket dumált "Neményivel", mit gondolt a lányokról akik körülugráljak. Cortez gondolkodásmódja nagyon érdekes. (Ha fiú lennék én egy olyan suliból mint az SzJG TUTI hogy nem egy Reni típussú csajjal járnék, mert ahogy olvasom az első 4 részt, folyamatosan kiborul. Szerintem az életkedvvel teli lányok jobbak.) De engem C.-nél jobban érdekelne Ricsi és Emó. Azért mert C. oolyan szépfiú, aki nem pazarolja az idejét egy naplóra. Virágról ezt inkább elképzelem. Amúgy idézem: " a napló a kamaszLÁNYOK legjobb barátja"
2013. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De egyébként nem kéne naplónak lennie. Oké, tudom, hogy az szjg napló, de egy csomó olyan könyv van amiben egyszerűen csak a szereplő szemszögéből írja, nem naplóként. Szóval nem kellenének külön napok, csak írná. Mondjuk annak már köze se lenne az szjg-hez, csak a szereplők lennének ugyanazok :)) Engem azért érdekelne :)
2013. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

NEM!


mert akkor nem lenne érdekes a történet, ha Cortez szemszögéből is elolvashatnánk.

Akkor szétfojt lenne a történet. Ez így pont jó, ahogy van, nekem személy szerint ez a véleményem

:)

2013. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Hűű szerintem érdekes lenne :),bár nem bistos hogy örülnék neki,ha kiadnák..de azért elolvasnám :)
2013. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy elolvasnám.
2013. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!