Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta az Éhezők- viadala...

Aki olvasta az Éhezők- viadala trilógiát az melyik részeknél sírt?

Figyelt kérdés

Én ezeknél a részeknél sírtam (SPOILER): Ruta halála, Cinna halála, Amikor Peeta gyűlöli Katnisst... Meg amikor az első rész végénél Peeta mérges Katnissre.

És persze voltak olyan részek amikor a falba vertem a fejem és ordítoztam a sok igazságtalanságon.



2013. júl. 4. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amikor a 2. könyvben a győztesek megfogták egymást kezét.

az tipikus és megismételhetetlen lélekmelengető pillanat volt. sírtam, de a szépsége miatt

2013. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

***SPOILER***


Amikor Finnick meghalt, akkor először csak néztem, hogy most mi van, aztán elbőgtem magam, Prim halálánál detto ugyanez. Rue halálánál, és amikor Peeta bekattan, akkor is sírtam, és az első részben én azt is megkönnyeztem amikor Cato és Clove meghalt

2013. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sírni nem sírtam, de az nagyon ledöbbentett, hogy Peeta bekattant. Kedvenc karakterem, rossz volt nézni (olvasni), ahogy szenved az "eltérítés" után. Lerágtam a tíz körmöm a kapitóliumi csatánál, nehogy meghaljon.


Rendes az írónőtől, hogy "életben hagyta" és a végén összehozta Katnissel. Az pedig hab a tornán, hogy gyerekeik lettek. Ez is Peeta érdeme.


Az epilógusban már 40 felett járnak mindketten.

2013. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!