Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ki alakítsa...

Szerintetek ki alakítsa Christian Grey-t? Szerintem egyértelműen Matt Bomer! Valaki. tud valamit a szereplőkről?

Figyelt kérdés
Ő Henry Cavill és Ian Somerhalder versengenek a szerepért. Oké megértem Ian a nagy vámpír naplós sztár de szerintem nem ehhez a karakterhez való ( csak személyes vélemény)

2013. júl. 17. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Matt Bomer ideális lenne szerintem is, de kevés az esélye mert mivelhogy Matt meleg ezért a rendezők azt mondták, hogy nem tudná olyan igazi férfiasan eljátszani a szerepet. Én Chace Crawford-nak szurkolok, ő is esélyes
2013. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Paul Walker is jó választás lenne, de nekem is Matt a kedvencem :)
2013. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Igen én is hallottam hogy meleg (a 8. csapás a világra), de Barney is meleg mégis jól alakítja a szívtiprót.

Paul Walker pedig kár hogy szőke meg kissé idős is a szerephez :/ Chace Crawford még talán illik a szerephez , de Ian ejj nekem ő annyira vámpír. Ahogy Robert is. Persze jó színészek és biztos jól alakítanának :)

2013. júl. 17. 20:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen Matt tökéletes lenne.<3 (Miért meleg? Ó, mond miééééért?)
2013. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hehh gondolj a jó oldalára ... Nem kell egy modell rib* mellett látnunk!^^ ( Kit akarok becsapni...MIÉRT MELEG MIÉRT????;__;) :D
2013. júl. 17. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Henry Cavill szerintem semmi esetre sem verseng a szerepért, csak a rajongók gerjesztették fel ennyire a kedélyeket, mert Somerhalderrel és Bomerrel ők hárman kaptak tőlük legtöbb szavazatot.

Somerhalder nekem nem tetszik, valami nem stimmel az arcával. Bomer jó, még úgy is, hogy meleg, így lenne igazi színészi kihívás, itt az a lényeg, hogy kevesebb nőnek adható el a filmben, mert tudják, hogy valójában meleg, nem csöpögnének annyira utána. Cavillből meg én többet nézek ki, mert szerettem ugyan a könyvet, de mégiscsak ponyva. Ő ebben a kategóriában tuti nem fog játszani. Legalábbis meglepne, ha igen.

2013. júl. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
érdekes és igen valószínűleg nem játszaná. Esetleg van ötletetek hogy ki alakítja a női főszerepet? vannak várományosok?
2013. aug. 2. 23:10
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem először Amanda Seyfried ugrott be, de Alexis Bledellel is kibékültem.
2013. aug. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!