Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tudnám megszerettetni...

Hogy tudnám megszerettetni magammal az olvasást?

Figyelt kérdés

sziasztok:D 14 éves fiú vagyok, és az lenne a helyzet, hogy régebben (1,5-2 éve) szerettem olvasni regényeket, viszont ez mostanra elmúlt.valakinek valami tippje esetleg?

én arra gondoltam, hogy mivel a hápét a 6.résznél hagytam abba, és itthon van a 7, hogy elkezdhetném azzal, és hátha utána kedvem jön másféle könyvekhez:D



2013. aug. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Stephen King:Christine

Én se szerettem,de ezt nemtudom lerakni.A Cujo című könyvvel már végeztem.Azért pont King könyveit hoztam fel,mert még én is most kezdtem neki az olvasásnak,és ezt jónak találom.

2013. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nemtudod megszerezni áttudom küldeni pdf-ben vagy egyéb formátunban. Persze csak,ha érdekel. Feltéve,ha nem zavar a képernyőn keresztüli olvasás.
2013. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, ha nem tetszik, legfeljebb leteszed. De szerintem egyszerűbb előről kezdeni a sorozatot, hátha segít "ráhangolódni" a világra, noha az első rész még mese, az utolsó meg már inkább ifjúsági irodalom kaland-horror.
2013. aug. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvass érdekes, szórakoztató könyveket. Én Rejtő Jenőt ajánlom.
2013. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!