Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 17. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A dizájn gyermeteg, a történet semmitmondó és unalmas, a fogalmazásod közönséges. Hogy a helyesírásról ne is szóljunk... Ne haragudj, de ez így van. És komolyan gondoltad, hogy ilyen út vezet a szerelemhez? Meglátják egymást, smárolnak és kijelentik, hogy összejöttek? Gondolom fiatal vagy még, hogy tudd hogyan zajlik ez le. Inkább feküdj rá az olvasásra és a tanulásra, azután blogolj.
2013. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez még iskolai fogalmazásnak is rossz lenne. Istenem, miééért??


A kinézet förtelmes, ahogy a betűk színe is. A szöveg meg egyenesen frusztráló.


Elolvastam Adrián szemszögét, az elég is volt. Tomiéba is beleolvastam, ezt a mondatot ki is emelem belőle: "Kora reggel 7 órakor a telefonomra keltem," Hogy lehet a telefonra kelni?? Arra ébredni szokás? Vagy netán úgy történt a dolog, hogy Tomi felébredt, feküdt az ágyban, aztán megszólalt a telefonja, és akkor felkelt az ágyból? Eléggé...


Na meg Szórakozás >> KÖNYVEK?? Mi köze a blogodnak a könyvekhez????? Nem ismered ezeket a témákat, vagy mi?


Bocsi az erős kritikáért, de egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet ilyen írást közszemlére tenni?

2013. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy ez a te blogod. Nem rossz, de engem mostanaban nem kotnek le ezek a szerelem elso latasra es felhotlen boldogsaghoz hasonlo tortenetek. Ha tobb negativ velemenyt kapsz a blogodrol ne hagyd abba csak azert, mert par embernek nem tetszik. Csak akkor hagyd abba ha az teljes mertekben a Te dontesed lesz. Sok sikert tovabbra is!
2013. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez kritikán aluli.
2013. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy.?
2013. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen blogoknál elég elolvasni a link címét és már előre tudni lehet, hogy ilyen semmitmondó, igénytelen, érdektelen és ráadásul még ronda kinézetre is.


Sajnos manapság majdnem minden tinilány ilyet akar írni... bárcsak lennének igényesek is köztetek...

2013. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!