Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus sírós vörös pöttyös...

Romantikus sírós vörös pöttyös könyvek?

Figyelt kérdés
A három jellemzőt egybe szeretném :)

2013. nov. 1. 16:33
 1/6 Szanolaa. válasza:
64%

A Gyönyörű sorscsapás(I.) és a Veszedelmes sorscsapás(II.) boztos tetszeni fog. :) Talán A végzet ereklyéi sorozat

(Hamuváros, Csontváros...) vagy Simone Elkeles-től: A tökéletes kémia (és társai).

2013. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első!

Amit írtál annak a fele nem vörös pöttyös. Ami meg az, az egyáltalán nem sírós. Tudod ezt úgy hívják szövegértés!

Kedves Kérdező!

Sosem voltam az a sírós alkat, úgyhogy könyvön sosem sírtam. Viszont ha sírtam volna, akkor azt biztos a 13 okom volt..., illetve az Összekuszálva felett tettem volna. Esetleg még a No és én-t is ide vehetjük.

Remélem tudtam segíteni!

2013. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

No és én.. támogatom, az igencsak sírós. Én (igaz, ez arany pöttyös) sírtam még az Egy kutya négy élete c. könyvön, a Forgotten volt az, ami úgy megrendített, Hullámok hercege, most ennyi jut eszembe.:)

Ezek közül a No és én.. Az volt (számomra)a legelgondolkodtatóbb és a legsírósabb.

2013. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. nov. 2. 11:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Első! A gyönyörű sorscsapást olvastam, imádtam :) Köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2013. nov. 2. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare Pokoli Szerkezetek trilógia, a harmadik részén (talán Angyal), én (nagyon) sírtam
2015. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!