Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King rajongók! Kedvenc...

Stephen King rajongók! Kedvenc, illetve nagyon kedvelt művek? Melyiket favorizáljátok, és melyeket nem? Miért?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék, hogy melyik műveit olvassam :) köszi

2013. dec. 15. 19:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. jan. 8. 18:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Én párat olvastam tőle és sok filmet is láttam. A könyvek néha tényleg vontatottak, a legapróbb dolgokra is kitér és ez unalmasnak tűnhet


A kedvencem az AZ, van benne leírós rész de nem vészes. Filmben sem rossz csak rengeteg dolgot kihagytak.


Olvastam még:

-Cujo

-Kedvencek temetője- a könyv durva, izgalmas, a film is jó lett

-Az

-Tortúra- nekem nem annyira nagy szám

-Ragyogás- nagyon jó, izgalmas


Az utolsó amit olvastam a 11/22/63, annyira nem jött be mint vártam, nagyon nagyon vontatott, kevés a tényleges történés.


Az egyik legjobb King adaptáció viszont a Stand by me amit King "A test" néven írt, ezt sajnos még nem olvastam. A film ma már kultuszfilm, igazi 80-as évekbeli klasszikus. Érdemes megnézni

2014. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az állj mellémet én is megnéztem filmben :)
2014. jan. 9. 21:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Az Állattemető a kedvencem, már kb. 10x elolvastam :) Egyszerűen imádom. A többi könyve közül szinte már mindet elolvastam, azok közül is volt ami nagyon tetszett, volt ami felejtős.
2014. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!