Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a kedvenc vörös...

Nektek mi a kedvenc vörös pöttyös könyvetek?

Figyelt kérdés
Röviden légyszíves indokoljátok is meg, ha llehet! :)

2014. ápr. 10. 20:45
 1/8 Mesypocok ***** válasza:
Mentsük meg Júliát (de ha ez enm vöröspöttyös akkora: A lány aki tud repülni)
2014. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csontváros és folytatásai. Szeretem, mert van benne romantika, sok sok izgalom, vér, sok titok... Fantasztikus, én nem tudtam letenni! A film szörnyen rossz lett! Nem ajánlom, hogy megnézd... de lelked rajta. A könyv sokkal jobb, alig tettem le az elsőt már rohantam is a másodikért...
2014. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare összes könyve, a Stray és folytatásai, az Angelfall, Throne of Glass, Csitt-csitt sorozat...Nagy a szívem, sok könyv belefér. :D
2014. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia, és a Vonzás szabályai :)
2014. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Marie Lu: Legenda :)
2014. jún. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Siza válasza:
Nagyon sok jó VP könyv van, lehetetlen kiemelni egyet szerintem. Simone Elkeles, Aley Flynn könyvei nagyon jók ha romantikára vágysz, ha kicsit fantasyra, Collen Houck Tigrises sorozata szuper! Aztán ott az Obszidián, ami nekem nagyon bejött, főleg a humor miatt.De sorolhatnám még :)
2014. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csontváros és folytatása nekem is! Az egyetlen vörös pöttyös könyv amit szeretek
2014. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg van, nem tudok kedvencet mondani. :D Cassandra Claret imádom. ^^ Mostani legújabb kedvencem az Üvegtrön. :) Amúgy sok vörös pöttyös azért nem jön be, mert a főszereplő csaj annyira irritáló, béna, nem képes az önálló cselekvésre, a normális gondolkozásra. >.< Épp ezért nem tetszett az itt említettek közül pl a Csitt csitt, az Obszidián. Az Üvegtrónben pedig imádtam a főszereplőt, egy okos orvgyilkos lány, wow, végre. :D
2014. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!