Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Felnőttnek csak komoly könyvet...

Felnőttnek csak komoly könyvet illik olvasnia?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon volt egy kérdés, aminek kapcsán bizonyos válaszolók azt írták, hogy felnőtt ember klasszikusokat olvasson, vagy történelmi életrajzokat, igaz történeteket. Külön kiemelték, hogy pl. a mai népszerő fantasy könyvek csak kamaszoknál mennek el, felnőttek között ez már ciki.


Ez csak nekem furcsa? 22 évesen engem őszintén nem nagon érdekelnek mondjuk a világháborús csataleírások. Egyszerűen nem ez az érdeklődési köröm. A klasszikusok között akad olyan, amit szeretek, de nem imádok automatikusan minden olyan könyvet, amit egyszer valaki klasszikusnak minősített. Ezek szerint nekem gyerekes az ízlésem? Az emberek nagy része tényleg így gondolja?



2014. ápr. 13. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még annyit fűznék hozzá,hogy megvannak a magam kedvenc komoly könyvei,a kötelezők nagy része tetszett,ettől függetlenül jól tudok szórakozni a Harry Potteren,Nagyon-nagyot bőgtem a Csillagainkban a hibán,és az Amíg éleken,az Időtlen szerelem trilógia pedig a kedvenceim közé tartozik.Kell szépirodalmat,és szórakoztató irodalmat is olvasni.A hülye sznobokkal meg ne foglalkozz :))
2014. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi ez a kérdés???????????????????????????????????????????????? Hogy lehet ilyet kérdezni??????????????????????????????????? Mindenki olyat olvas, ami szórakoztatja/ érdekli; nincs olyan, hogy mit illik. És a felnőttek is szerethetik pl a humort, szóval nemtom, mi itt a helyzet; majd elolvasom a kérdés kifejtését is.
2014. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dosztojevszkij még elmegy, Bulgakov már túl mainstream sznobizmus már bejönne Jókai meg no com, de amúgy tény hogy terjeng az álsznobizmus is sokszor bár ezeket tuti nem én terjesztem, mert ezekkel a szerzőkkel én sosem példáulozok.
2014. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!