Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én csalódtam a Csillagain...

Csak én csalódtam a Csillagainkban a hiba című könyvben?

Figyelt kérdés

A millió pozitív visszajelzés miatt, meg persze hogy mindenki ezt olvassa mostanában, én is nekiültem a Csillagainkban a hiba című könyvnek, és mivel mindenki az egekig dicsérte, így én valami világmegváltó dologra számítottam. Már akkor elkezdtem gyanakodni, mikor a könyv 3/4-ét elolvastam, és még mindig nem történt hatalmas dolog, holott ekkor már mindenki szétáztatta könnyeivel a saját példányát. A végén, Augustus halálától a temetéséig én is sírtam, de ezután elapadtak a könnyeim és már nem tudtam újra elsírni magam rajta.

Igazából nagyon gyönyörű könyv, a mondanivalója is figyelemre méltó, ugyanis minden így van, ahogy a könyvben le van írva, a rák bizony élni akar... De számomra csalódás volt a könyv, sokkal, de sokkal többre és jobbra számítottam ekkora hype után. Azért kicsit sajnálom... És nyugodtan kövezzenek meg a 11-12 éves rajongók kommentekben, nekem ez a véleményem a dologról.



2014. júl. 4. 16:49
1 2
 11/17 anonim válasza:
egyebkent nem csak a 11-12 eveseknek tetszik a konyv,meg nem csak ok "rajonganak erte" de egyebkent a spanyol sorozatok egyaltalan nem giccsesek,mert nem csak ott van happy end es attol h meg happy end a vege meg nem giccses,egyebkent en azt hittem h a csaj hal meg hamarabb es en se csalodtam,csak kellemes meglepes ert,ugy mondanam inkabb,de azzal egyet ertek,h ez izles kerdese,mert az h kinek milyen konyv tetszik es milyen zeneket hallgat ez teljesen az izles kerdese...es senkit sem kell leszolni azert mert neki epp nem tetszik epp az ami a masiknak
2014. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem szóltam le senkit, csak leírtam a vélemenyemet, úgy, mint mindenki más. Amúgy meg a spanyol sorozatost azt úgy értettem, hogy ez a könyv nem olyan, mint egy olyan sorozat, amelynek már az elején tudod a végét. Ez a könyv épp attól lett más, mert az elején nem volt egyértelmű ki hal meg( a fiu, spiler. 17/L
2014. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Öhm, Kedves Kérdező... Ha valaki azért akarta elolvasni a kérdésedet, mert még nem olvasta könyvet, de kíváncsi volt a véleményedre, miért kellett elmondani ki hal meg? (én már olvastam, de aki nem, annak...)
2014. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan kicsit idősebb vagyok nálad (22), de nekem is csalódás volt. Augustus halálát már akkor tudtam mikor először megjelent a könyvben, pedig direkt kerültem a spoilert, de nekem olyan egyértelmű volt. Végig olyan érzésem volt, mintha az író görcsösen próbálna tinédzser lenni, olyan szavakat használni, és ez zavart. Egyszer túl választékosan beszéltek, egyszer meg túl szlengül. Így a szereplőket nem tudtam elképzelni valós személyként, mert elég deform lenne a személyiségük, ha léteznének. Ez a mennyei megbánás dolog is néha az agyamra ment, elvont volt és olykor fárasztó. Az egyetlen pozitívum, hogy Augustus halála után még maradt pár oldal, nem ez volt a vége. Ez tetszett, olyan természetesnek hatott, az élet megy tovább. Sírni nem tudtam egyszer sem, bár nem is vagyok sírós típus.
2014. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Én egyáltalán nem sírtam rajta és nem is fogott meg a könyv, ahogy a film sem. Nekem is csalódás volt..:\
2014. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
én is valami nagyobbra számítottam, és szerintem a film jobban is sikerült:D ami nagyon ritka, de ez van.
2014. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így vagyok vele:) Tetszett igazából a könyv, ha most tudnám, hogy ilyen akkor is el olvasnám. Népszerű könyv lett ezért muszáj mindenkinek elolvasni. Én mondjuk bookline-on rendeltem és minden nap vártam és néztem, hogy mikor tudom megrendelni...aztán végre fent lett és elő tudtam rendelni...azután MINDENKI elkezdte olvasni:D A ha maradnék az jobban meghatott, azon sírtam is:(( Ezen nem, de ne értsetek félre tényleg nagyon tetszett:)
2014. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!