Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csillagainkban a hiba, szerint...

Csillagainkban a hiba, szerinted mi a jelentése a címnek? Miben a hiba?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyasvalaki válaszoljon aki elolvasta a könyvet. Személyes véleményre vagyok kíváncsi,ki mivel helyettesítené a ,,csillagainkban" kifejezést.
2014. júl. 17. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Sorsunkban, gondolom.


Tudod "megírták a csillagok". Spirituális maszlag.

2014. júl. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Azt jelenti h ha rosszkor születtek (rossz csillagzat alatt), meg h akkor együtt lehetnének (?) meg a többi nyálas baromság.

A könyvet nem olvastam és a filmet se láttam, de ez tiszta logika és fiú létemre még én is értem -.-"

2014. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennyit természetesen én is értek,csak kíváncsi voltam van-e aki máshogy gondolja. :)

Köszi!

2014. júl. 17. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Egy Shakespeare idézet az alapja. Abban azt írják, hogy a hiba nem a csillagokban van, hanem magukban. A könyvben "Csillagainkban a hiba", amivel arra akart célozni az író, hogy nem a gyerekek hibásak azért, ami velük történt, a "csillagok a hibásak".

2014. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!