Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Braavosi...

Mit gondoltok a Braavosi szektáról? (trónok harca)

Figyelt kérdés

SPOILER

Szóval a szekta lényege a halál istenének szolgálása. Tagjai teljesen lemondanak az e világi javakról, teljes önfegyelmet gyakorolnak és egy életen át szolgálják a Many Faced God-ot (angolul olvastam, bocs az offért XD)

Viszont az (eddigi) utolsó Arya fejezetben kinyíratnak vele valami rossz arcú biztosítót és itt jutott eszembe, hogy lehet, hogy mégis van valami világi céljuk? Meg hát előbb utóbb úgyis mindenki meghal és ők pont, hogy a halál egyensúlyát akarják fenn tartani öncélúság nélkül... akkor viszont minek ölnek egyáltalán? Meg vajon ki irányítja őket, vajon tényleg egyenest a Halál Istentől kapják a parancsokat? És Arya sorsa vajon mi lesz? Mit gondoltok?



2014. júl. 22. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarul Sokarcú Istennek hívják azt, akit szolgálnak. És azokat az embereket ölik meg, akiknek valaki a halálát kívánja a templomukban. Ők azt hiszem megegyeznek az Arcnélküli Emberekkel, de ebben nem vagyok biztos, mert utóbbiakat említik nehezen megfizethető bérgyilkosokként is (de ki tudja, lehet nem elég csak kérni a Fekete és Fehér Templomában, hanem fizetni is kell).

Arya szerintem profi lesz ebben, aztán majd valaki megkéri, hogy olyasvalakit öljön meg, akit ismer (noha ezt tiltja a szabályzatuk) és ekkor majd választania kell, és szerintem megöli ezt a valakit. Emiatt pedig lehet, elküldik a rendtől, vagy belehal a feladat teljesítésébe vagy valahogy visszatalál a családjához.

2014. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, elmondták,h ők megajándékozzák az embereket a legnagyobb ajándékkal, a halállal. Szal vki bemegy, megkéri h öljenek meg vkit, fizet nekik, ők meg megölik.
2014. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!