Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Kőszívű ember fia könyv...

A Kőszívű ember fia könyv eggyezik a filmmel? Például ugyanzok a történések vannak?

Figyelt kérdés

#könyv #történet #szilvás bukta #köszivü ember fia #zsíros bödön #hagymás lekváros kenyér
2014. júl. 30. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a meleg srác nincs benne a filmben.
2014. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Mennyibe telik el olvasni a könyvet, te lusta állat?
2014. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasni?????????? Ezt te meg hogy képzeled? :) ;-)
2014. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösz az értelmes válaszokat gondolom ti is annyira mintagyerekek voltatok , hogy nyöszörgés nélkül elolvassátok...
2014. júl. 31. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
ha azt mondjuk, hogy sok az eltérés a filmben, akkor elolvasod a könyvet? :)
2014. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én elolvastam. :D Egyébként az első ötven oldalon fel akartam gyújtani a könyvet, de utána beleszerettem. Kezdj bele, feltételezem van elég szabadidőd.


Amúgy a kérdésre válaszolva: Eltér. Még az apát se ugyanúgy hívják.

2014. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Az első 50 oldal rettentően borzasztó, unalmas és valóban felgyújtani való. Utána pedig egy érdekes és nagyon is szórakoztató történet jön. Nem gondolnád. A Kőszívű volt az első kötelező, amit nem csak elolvastam, hanem élveztem is (50 oldal után, addig pokoli kín).


A film pedig nagyon béna lett. Rossz. Összességében a filmet végignézni nekem szenvedés lett volna.


Az első 50 oldal is a többihez képest rossz.


Oldasd el a könyvet. Csak van annyi akaraterőd, hogy letömködd a torkodon az elejét!

2014. aug. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké megporbálom :D már az elsö 15 oldal is kín volt :D
2014. aug. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!