Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy ikerpár titkos naplója...

Egy ikerpár titkos naplója rajongók! Mit gondoltok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: semmit nem szánok sértésnek vagy ilyesminek a következő szövegben.


Én személy szerint egyenesen utáltam Vandácska "művét", szívem szerint nem címkézném könyvnek. Mindegy. Annyit szernék megtudni, hogy az a kevés ember akinek tetszett (onnan tudom hogy kevés, hogy moly.hu-n alig 30%-os összértékelése van, és így az egyik legrosszabbra értékelt könyv az oldalon), szóval, nektek mi tetszett benne?


Csak mert nem tudok rájönni.


+ És ezekről mit gondoltok? (saját és mások véleményét is ideírtam)

- Rengeteg olvasó szerint az ikertesós szál nem hiteles, ráadásul a két lány gondolkodásmódja teljesen megegyezik, így a szövegből nem tudnál rájönni, hogy éppen ki ír, egyedül az olvashatatlan betűtípusból.

- Zita inkább egy 17 éves ribi, mint egy 13 éves áltiskolás lány.

- Luca SzJG Kinga kedves klónja.

- Marci egy zöldszemű Cortez.

- Marciról az égvilágon semmit nem tudunk meg azon kívül, hogy 1) jól néz ki 2) zöld a szeme 3) bukott és bukásra áll

- A mélyebb értelemmel rendelkező mondatok már 1000 éve keringnek a neten (pl.: a barátok nem hagyják hogy hülyeséget csinálj... egyedül stb)

- Az egész egy SzJG copy.


Írjátok le pls, hogy melyikkel értetek egyet, és melyikkel nem, valamint az utóbbinál, hogy miért. Alapjában véve én is a fent írt véleményen vagyok.


###Csak hogy tisztázzuk: bár béna SzJG copynak tartom a könyvet, és bár oltári nagy SzJG fan vagyok, pontosan tudtam, hogy az SzJG-nek sokkal több negatív tulajdonsága van, mégis szerettem. Tehát ha valaki így van az ikerpár titkos naplójával, akkor lécci írja meg, kiváncsi vagyok rá:)###



2014. júl. 30. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiolvastam próbáltam a jó oldalát nézni de lassan rájöttem hogy szinte semmit sem élveztem belőle :/ olyan szinten távol áll tőlem az a két lány benne :D már a nevüket is gyűlöltem :D ha copyzta is akkor nagyon szörnyű let :D

Egyik legnagyobb szjg fan voltam :D

2014. nov. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%

Nekem tetszett mar a 2.reszt is elolvastam és többször is elolvastam.tobb barátnőm is olvasta és nekik is tetszett.

Igaz én olvastam az szjgt és vannak elemek amikben hasonlít rá

de vannak sajátos elemei is.

De ez is csak saját vélemény de nekem az is tetszik benne hogy Vanda13 évesen ilyenekkel foglalkozik.mondjuk Zita kicsit fura lány számomra mert 13evesen 20nak képzeli magat

2014. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
14%
Szerintem is SzJG copy, de attól még jó könyv. Nem olyan, hogy többször el fogom olvasni, de érdekes. Persze az SzJG a legjobb könyv a világon, nehéz überelni :)
2014. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vanda, ha olvasod eszt akkor jegyezd meg amit Leiner Laura mondott ne csak a könyvet kopizd róla! 18 éves korod előtt nem kell könyvet kiadni, mert szar lesz. Először is nem biztos, hogy megértél már az írásra, másodszor lehet hogy olyanokat írsz amit nem kéne kiadatni mert több rossz kritika lesz róla jó.
2015. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Vanda! Bár nem ismerlek,de azért lenne neked néhány javaslatom. Ha szeretsz írni,írj. Csak úgy,hogy ne kínozz vele másokat. Nem baj ha ez a ....mi is ez? Könyv nem,az biztos. Na mindegy,szóval nem baj ha ez az izé a fiók legeslegmélyére kerül (aminek mi szívből örültünk volna),de ez inkább olyan gyakorlás féle lett volna a számodra. Ha írsz egy ilyen izét,nem kell rögtön kiadni. És ha a kiadó visszadobja,akkor is mit akarsz? Attól hogy apuci kifizeti neked,és mégiscsak kiadják,attól még az olvasóknak ez fájni fog,tudod? Nem bántásnak szántam(...) csak egy atyai jó tanácsnak :D Ráérsz te még. Egy jó tanács a jövőre nézve:pénzzel nem lehet megoldani mindent. Mert lehet hogy eléred amit akarsz,de ha nem ér semmit,akkor tök mindegy. Ez az én RÖVIDÍTETT véleményem :)
2015. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Annusss válasza:
45%

Én olvastam mind 2 könyvsorozatot mind a 2 IMÁDOM!!

Szerintem ha szeretünk egy könyvet attól még a többit ne zárjuk ki...

De ebbe a 17 ribisbe van valami...

2015. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Valaki I luv Szjg válasza:
18%
Na most én csak egy valamit tudok momdani. Akinek nem tetszik az ne olvassa de aki szereti az előtt ne szidják ezt a KÖNYVET(!) mert a végén meglepődtök miket tudnak írni. Nyugodjatok csak meg. Nincs rosszabb mint ha egy általában nyugott ember dühös. Márpedig egy fan tud az lenni szóval csak normálisan szidni mert a végén meglepődtök. Ha valaki szidni akarna a véleményemért vagy mondani akar nekem valamit csak nyugodtan írjon privát üzit maximum elküldöm melegebb éghajlatra!!!!
2015. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nyugi, mély levegő, senki se kerget. Mindenki elfogadja a véleményedet, legfeljebb nem értünk értünk vele egyet.
2015. ápr. 6. 22:42
 19/20 anonim válasza:
75%

#6 Saját magamat megtalálni Gyakorikérdéseken felemelő érzés. Akkor mostmár híres vagyok? :'D


RK

2015. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt annyira rossz. Talán egy kicsit jó is volt. DE: amikor olvastam, úgy éreztem mintha egy SZJG+HVS copy lenne. Az SZJG-ből a napi értékelés (és had ne folytassam), a HVS-ből az ikertesós szál.
2016. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!