Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok az ötletemről?

Mit gondoltok az ötletemről?

Figyelt kérdés
Egy könyvet szeretnék összeállítani kis szösszenetekből, amik inkább humorosak lennének, mint komolyak. Mindezt egy kis vidékiességgel megfűszerezve, mert ott játszódik a történet. Az összes részletecskéből(naplórészletek, riportok, e-mailek, levelek, facebook chat, stb.) egy nagy történet állna össze. Az egész lényege az lenne, hogy a sztorit a mellékszereplők szempontjából mesélném el(igen, kis gondolkodással érthető lenne).

2014. júl. 31. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeretnéd, ha megjelenne valahol?
2014. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez most miért fontos?
2014. júl. 31. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a mellékszereplőket nézőpontjából meséled el akkor már nem mellékszereplők, jó lenne ha tisztában lennél az ilyen dolgokkal, azon pocsék ötlet az, hogy facebook chat beszélgetéseket akarsz belerakni.
2014. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem most a Tót atyafiak jutottak hirtelen eszembe valami modern feldolgozással. :D Szerintem jó ötlet, már ha tudsz írni és nem tényleg csak facebook beszélgetésekből fog állni. :)
2014. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jól meg tudnád írni, szerintem jó ötlet. A magam részéről kedvelem a mozaikokból lassan kibontakozó történeteket. :)
2014. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1.Akadjunk le a facebook témáról, mert nem CSAK abból fog állni(valahogy gondoltam, hogy ezen lesz a fennakadás)

2.Mind főszereplői vagyunk saját életünknek, így az a 8 ember is, akiknek a szempontjából elmesélem 1 ember történetét. Minden részletnek lesz egy konkrét főszereplője, de ha az összes részletet összerakjuk, akkor kapunk egy kerek sztorit, ahol ők csak mellékszereplők lesznek.

2014. júl. 31. 20:22
 7/12 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik az ötleted. :) Kár, hogy nem nekem jutott előbb az eszembe. xD
2014. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyes voltam: azért kérdeztem, hogy meg akarod-e jelentetni, mert egyébként mi a célod vele? Az ötlet több, mint érdekes, ám így öncélú.
2014. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ötlet maga nem rossz, de ha másokat is érint (pl. egy beszélgetésed a barátoddal), akkor jó lenne az ügyet tisztázni az illetővel. Mi lesz a cselekmény? Így nem tudom még megmondani, hogy tetszik-e. Egyébként én értem, hogy hogy érted, hogy nem a főszereplők szemszögéből mondod el: Nem az elbeszélő a 'szuperhős', hanem mondjuk a szuperhős egy rokona, ismerőse, és nem az elbeszélőről szól a történet, hanem egy barátjáról. Olyan, mintha én a Harry Pottert újraírnám, mondjuk Dean Thomas szemszögéből, vagy Narcissa Malfoyéból.
2014. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1-es:A kiadás a költségektől függ...

6-os:Nem ér ellopni:P

9-es:Nem érint másokat, kitalált szereplőkkel dolgozok. Én már egy részletet kiraktam ide, kaptam is rá jó pár undok kritikát.:D

2014. aug. 1. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!