Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes lenne kiadnom egy...

Claudia Horváth kérdése:

Érdemes lenne kiadnom egy könyvet?

Figyelt kérdés

Ez csak egy példa lesz amit linkelek, de ezt írtam valamelyik nap és tudni szeretném, hogy hobbiként írjak vagy pedig ne... Csak írással tudom kifejezni magam és ezt is egy zűrös úgy után írtam szóval olvasd el és írj légyszi véleményt!

[link]



2014. aug. 19. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes: igazából semmit sem csináltál csak a dalszöveget lefordítottad hagyományos hétköznapi paraszti nyelvre! ;)
2014. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

micsoda? :DD oké lehet hogy én vagyok a hülye de nem dalszöveget fordítottam hanem egy dalszöveghez írtam szituációkat! :)

Talán rosszat csatoltam.. szőke vagyok :D

2014. aug. 19. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit írtál nem ajánlanám, legalább is szerintem ezek alapján nem neked való.
2014. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég volt a bevezetőt elolvasni, ennyiből is látszik, hogy ne gondolkozz kiadáson. Hobbiból nyugodtan.
2014. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz, de nem fogják kiadni. Maradj a netnél!
2014. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NEM!Már bocs de ezt esélytelen, hogy egy kiadó publikálja. :( Saját zsebből pedig min. 100.000 Ft...

Meg köt a szerzői jog a dal után :(

Szóval ilyet nem tudsz publikálni sajnos...

2014. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkább csináld magadnak mert az olvasói élmény az nulla
2014. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!