Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki milyen konyvet olvasna...

Ki milyen konyvet olvasna szivesen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Mindent, ami nem horror, és nincs rele káromkodással :D

Én is imádok olvasni meg persze írni is:)

Laura könyvek jók'( Laura és Aventerra titkai, Laura és a hét hold pecsétje etc.) Hekja, egy lány a vikingek fogsàgában, Scrupulus Fondor, Ködfátyol-szigeti krónikák, White Cat, Touch, ilyesmik=^___^=

2014. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*rele = tele
2014. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék,ha George RR Martin még több történetet is megtudna írni A Táz és Jég dalához kapcsolódóan, mint pl. tette azt a sárkányok táncáal.
2014. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

írni meg már nem tudok

*Tűz

*táncával

2014. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Meg Rosoff könyveknek örülnék, magyarul sajnos csak két könyve, a How I live now (Majd újra lesz nyár), és Just in case (sorsbújócska), jelent meg. Imádtam a könyveit, és szívesen olvasnék tőle többet.
2014. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami jó fantasyt. Mostanában olvasok Young Adult könyveket is időnként, de a legtöbbjük nyálas, butácska. Na ebben a műfajban kicsit összeszedhetnék magukat az írók. Garth Nix Abhorsen könyveiről kellene példát venni. Ebben a sorozatban elvileg lesz majd egy negyedik könyv nemsoká, a Clariel, na azt szívesen elolvasnám.
2014. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!