Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc Harry Potter szereplőt...

Kedvenc Harry Potter szereplőtök? (Több is lehet)

Figyelt kérdés

És ha tudjátok, miért, azt is írjátok, légyszi. :)

Az enyém Luna, mert nagyon különleges lány, kicsi őrült, és nem fél önmaga lenni.

Amúgy találkoztatok már olyasvalakivel, akinek pl Féregfark volt a kedvence, vagy Umbridge (én még nem, csak olyannal, akinek pl Voldemort)?



2014. dec. 9. 22:57
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
58%

Dracol Malfoy a kedvencem a filmekben.A gyerekszínészek közül szerintem ő hozta legjobban a karakterét.Egy lusta,nagyképű gyáva,önző srác.Mindezek ellenére az utolsó részekből számomra az derül ki,hogy nem rossz ember.Nem tudja megölni Dumbledort.Igazából csak egy félrenevelt,esendő karakter és ettől tűnik számomra olyan igazinak.A színész jól játsza a szerepét.

Harry,Hermione,Ron számomra elég sablon figurák ésa színészek gyengén is játszanak.

2014. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

McGalagony :3 mert kiáll Umbdridge ellen, és szerintem jobban törődik Harryékkel mint Dubledore, csak ők nem veszik észre

Hóborc :D sajnálom hogy a filmben nincs, de a könyvben nagyon bírom

Arnold a törpegurmók: Olyan cuki :D


Sirius és Harry kapcsolatáról: Én nem szerettem, mert mindketten Jamest keresték egymásban :/

2014. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem Piton a kedvencem, valahogy teljesen át tudom érezni, hogy miért lett olyan ember belőle, amilyen. a szülei sosem törődtek vele igazán, szegény családból származott, nem volt igazi barátja, még gyerekkorában beleszeretett Lily-be, aki sosem viszonozta az ő szerelmét, de ő egész életében kitartott mellette, a gyerekét (Harry-t) is védelmezte, később Draco-t is, Dumbledore-nak mindent megtett, okos volt, erős varázsló, lehet, hogy valamilyen szinten rossz útra tért (ami nem meglepő, hiszen elég sok megalázásban volt része), de az, hogy feltétel nélkül vállalta a legnagyobb veszélyeket, képes volt rá, hogy olyanokkal lépjen szövetségre, akik megkeserítették az életét (a Főnix Rendjében Siriussal és Lupinnal például), és olyan ügyes kettős ügynök volt, hogy Voldemort sosem jött rá, hogy milyen ember valójában. Szóval szerintem ő a megtestesítője annak, hogy mennyire félre tudunk ismerni egy embert, a tetteit, hogy amikor azt hisszük, rosszak velünk, azt valójában értünk teszik. Sajnáltam, hogy ilyen véget ért az élete, megérdemelte volna, hogy Voldemort legyőzése után mindenki megtudja, milyen bátor volt és élhetett volna egy békés életet.
2014. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%
Weasley ikrek és Malfoy. Kicsi koromban szerelmes voltam Malfoyba...
2015. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Piton, mert amig pikkelo tanarkent ismerjuk addig is van legalabb egyenisege. Mikor pedig kiderul h mennyire nyomorult elete volt akkor pedig elkezdtem imadni ot. Tudta mi az a szerelem, elfogadta h nem kaphatja meg Lilyt de nem szunt meg szeretni ot. Mikor pedig atall a jo oldalra megmutatja h kepes feladni a buszkeseget azert akit szeret es az elete aran kemkedik es jatsza a kettos ugynokot.

Bellatrix, mert eros, tehetseges es o volt szinte az egyetlen aki kiallt voldemortert a bukasa utan is. Nem hunyaszkodott meg, nem tagadta meg amit gondolt hanem batran szembenezett a kovetkezmenyekkel. Nem arulta el a tarsait, es a vegso csataban is tanusagot tett husegerol.

Sirius, mert a rengeteg szenvedes ellenere igaz es szereto ember maradt aki Harryert harcolva esik el. Ja es nem felt szembeszallni a csaladi hagyomannyal es a griffendelbe kerult.

2015. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

- Luna elvont, szokimondo, bator

- Piton huseges, bator elkotelezett az eskuje irant

- Remus godoskodo

- Sirius apakent viselkedik harryvel, felnottkent kezeli ot

- Hermione jozan gondolkodasu es melegszivu


De igazabol mindenkit szeretek valamiert, eg voldemortot is

2015. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Sirius Black :)
2015. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Rémszem / Ginny. Valamelyik a kettő közül. Ginny azért, mert az ő élete a legvalóságszerűbb, és hasonlít az enyémre, Rémszem pedig azért, mert jó fej.
2015. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Lily

bár keveset szerepel, keveset tudni róla, de mégis ő a legszimpibb

2015. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Fred, George, Lupin

2. Tonks, Sirius, Severus

3. Dobby

4. Bellatrix, Voldemort

5. Fang :)

6. Ron

2015. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!