Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes megírni, belekezdeni...

Érdemes megírni, belekezdeni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A történet a következő lenne:

Gráinne de Graal egy fiatal lány, aki érdekházasságra készül a nála harminc évvel idősebb Ferdinand van Zlatica gróffal. Az öreg de Graal ezzel politikai befolyást,míg a gróf pénzt szerez.

A házasság előtt a lány undorát nem takargatja férje előtt, így az megígéri, hogy amíg Gráinne úgy nem kívánja, egy ujjal sem ér hozzá.

A házasság megköttetik, s Zlatica tarja is a szavát. Egy napon azonban a lány megismeri a szerelmet, s az udvar szeme láttára a lovászfiúval kavar. Megindul a pletyka, mindenki találgat, a grófot pedig úton-útfélen kinevetik. Ezt azonban már ő sem tűrheti, hiszen a becsülete forog kockán. Eszközeit azonban jól meg kell válogatnia, hiszen a hírneve megelőzi: mindenki csak Feleségfaló Ferdinándként emlegeti...

Mindenki nyomoz mindenki után, ármány és árulás keveredik, az igazság pedig kegyetlenebb, mint azt bárki hinné.



Nos röviden ennyi lenne...



2015. jan. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen történeteket, de csak akkor, ha a korhű környezet szépen ki van fejtve, dolgozva, hogy jól el tudjam képzelni. (Amúgy ezek a nevek valamilyen nemzetiséget takarnak, vagy te találtad ki? Csak kíváncsi vagyok :) .)
2015. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak kitaláltam öket, szerintem jól hangzanak, azért esett a választás ezekre.
2015. jan. 3. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekes a történet, meg el is olvasnám, csak ezt témát már annyiszor feldolgozták filmekben és könyvekben. De ha megírnád azzal csak fejlődnél, és a következő biztosan jobban sikerülne:)
2015. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!