Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy fiatal 20 ev koruli lany,...

Egy fiatal 20 ev koruli lany, aki szeret olvasni kb hany konyvet vesz evente?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennit a pénztárcája enged.

Én úgy 25 könyvet vettem tavaly.

2015. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit az első ír.

Tavaly előtt tudtam venni vagy 20-25 kötetet, tavaly viszont max 10-et...

2015. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pénztárcafüggő :D Én pl vennék hetente is, de örülök, ha 10 db-t sikerül beszereznem magamnak. Igaz, már nem 20 éves vagyok...
2015. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húsz évesen olyan 10 könyvet szereztem be egy év alatt (kb. nyolcat ajándékba kaptam, kettőt vettem magamtól), de az egy kifejezetten jó év volt. Amúgy ahogy az első mondta: pénztárca határozza meg. Ha szeret olvasni, akkor ott a MEK vagy a könyvtár, nem feltétlenül veszi a könyveket.
2015. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En 29 vagyok de minden nap vagy héten vennék könyvet.de 2 gyerek mellett inkább könyvtár vagy neki veszünk könyvet.de majd ezt a könyv kolcsonzős bulit akarom kipróbálni a westendben.
2015. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cathilina ***** válasza:
Annyit minimum, hogy a libri törzsvásárlói kedvezményem megmaradjon, de ezen felül tényleg pénztárca-függő. Mondjuk 15 körül?
2015. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!