Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Metro 2033-2034-2035 Nektek...

Metro 2033-2034-2035 Nektek mia véleményetek?

Figyelt kérdés

A Metró 2034 könyvben nem arról az Atyomról ír Gluhovsky aki a 33-ban szerepelt,nem?

Két külön emberől van szó és csak Artyomnak hívják tehát a 33ból említett artyomról Melnyik megemlékezésén kívül egy szó sem esik a 33-ban lévő Artyomról. Ezt jól mondom?

A metro 2035 sajnos Gluhovsky utolsó könyve lesz a metróról.

Amit mélyen sajnálok mert nekem személy szerint a 34 nem tetszett annyira mind az egy(de azért tetszett) és ezáltal azt várom,hogy a befejezés sem lesz olyan jó mivel az első résznek az alapjait már 20 éves kora előtt le fektette és az alapján írta meg a sorozatot,és most körülbelül 34-35 éves lehet szóval már nem várok el tőle túl sokat mert mostanában úgy tűnik más vizeken evezik főleg,hogy gyermeke is született. De hát én ilyen vagyok.( A legrosszabbat várom és a legjobban reménykedem.


huhh

Na szóval nektek erről mi a véleményetek illetve mit fűznétek ehhez?

Illetve kérdésben még egy kérdés:

Mivel még 2035 könyv nincs milyen metro könyvet tudtok nekem ajánlani illetve milyen sorrendben?

Nekem amúgy nem fekszik annyira a 34 vége valaki el tudná magyarázni tisztán?

Illetve tudtok valami olyan oldalt ahol utógondolatok vannak a metróról "MAZSARUL"?


válaszokat előre is kösz

-csávó



2015. jan. 27. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv!

A 2034-ben valóban nem arról az Artyomról van szó, aki az első rész főszereplője. Főleg, hogy a történet a metró másik felén játszódik. Megnyugtató tény, hogy csak névrokonok :)

Már nagyon várom a harmadik részt, de én is azon rágom magam, hogy vajon Glukhovsky melyik befejezést választja. Nem tudom, játszottál-e a játékkal, de őszintén szólva én a "rossz" befejezést pártoltam. Sokkal valódibb és meghatóbb volt, mint a jónak elkönyvelt.

...Persze utána nem tudtam aludni.


A Metrókhoz kapcsolódó könyveket megtalálod "Metro 2033 Univerzum" sorozatcím alatt. Hármat fordítottak magyarra, Tullio Avoledo-tól Az ég gyökereit, illetve Andrej Gyjakovtól A fény felé és a Vissza a sötétségbe címűeket. Utóbbiaknak hamarosan érkezik a harmadik része.


A 2034 vége pedig úgy van megírva, hogy te elmélkedhess arról, vajon mi történt a szereplőkkel. Ennél tovább én nem is mennék.


Mazsar oldalakat nem tudok, de ha ráakadok egyre, szólok :) Remélem, segítettem valamennyit.

2015. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló!

Válaszodat köszi! :)

Háát személy szerint én is a jót pártolom mert úgy tényleg megható és úgy van egy..hogy mondjam ilyen át ütő ereje a dolog befejezésének de azért a másik véglet sem rossz a játékokat ki játszottam én is.:)

2015. febr. 9. 03:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg ettem a 34et egy nap alatt és hát hogy mondjam a vége nem annyira jött be de tetszett. :D
2015. febr. 9. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!