Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Drarry (Harry Potter) történet...

Drarry (Harry Potter) történetet keresek. Segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy Drarry - Draco/Harry - történetet keresek, mivel a címére és írójára nem emlékszem. Azt tudom, hogy a Merengőn kezdtem el olvasni, de a könyvjelzőim sajnos elvesztek, és a történetet sem találom.

A tartalma - már amennyit olvastam belőle - annyi lenne, hogy Draco és Harry jó barátok. Ha jól rémlik, egy kviddicsmeccs vagy -edzés után rabolják el mindkettőjüket az öltözőből, bár az elrablóknak csak Draco kell, Harry amolyan bónusz. Dracót kínozzák, és azt hiszem, valamelyiküket meg is erőszakolják. Valaki tudja esetleg, mi a fanfiction címe?

Köszi! ^^



2015. ápr. 3. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Felkeltetted a figyelmemet, és megkerestem neked. Úgyhogy én is köszönöm.

[link]

2015. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi! ^^
2015. ápr. 7. 07:10
 3/5 anonim válasza:

Ez valami meleg történet? :D

"A két fiú veszi a lehetőséget, hogy együtt vannak összezárva, és próbálnak egymáshoz közelebb kerülni, jobban megismerni a másikat."

1. fejezet "SLASH, Nemi erőszak, Kínzás, Durva nyelvezet"

2. felyezet "SLASH, Nemi erőszak, Kínzás"

stb.

2015. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hát. :D A fanfiction világában semmi sem lehetetlen. :D
2015. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csábítónak hangzik :D

Szeretem a meleg történeteket :D

Én is az vagyok (Nem Bu zi!!) /szóköz a trágárszűrő miatt/

2015. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!