Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éhezők viadala rajongók!...

Az éhezők viadala rajongók! Titeket érdekelne?

Figyelt kérdés

Érdekelne titeket egy olyan fanfiction, aminek nincs köze Katniss-hez és a többi ismert karakterhez, csupán ugyanabban a világban játszódik? Új kiválasztottak, új mentorok, új stílustanácsadók, új aréna. Csak az olyan karakterek bukkannának fel, mint például Caesar Flickerman, aki az én kiválasztottaimmal is készítené az interjúkat. Tehát ez egy korábbi Viadal története lenne.

"Néhány éve egy olyan fiú lett a Viadal győztese, aki mindössze három pontot kapott a Játékmesterektől."

Katniss ezt mondja a könyvben. Én ezt a Viadalt szeretném életre kelteni. :) Mit gondoltok erről az ötletről, lenne közönsége, ha magyarul írnám? (Tudok angolul, úgy olvastam a könyvet is, de nem mernék úgy belevágni egy ilyen nagy projektbe.)



2015. ápr. 12. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Ha már elindult egy történetszál, akkor én annak a folytatását várnám, nem kezdenék bele egy új szereplőkkel teli történetbe. Bezavarna az eredeti könyvbe.


De ez csak az én véleményem. Ha jól írod meg a könyvet, akkor szerintem sikered lesz. Hajrá! :)

2015. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megírod, és jól sikerül (helyesírási hibák nincsenek, csak max 1-2, nincs szóismétlés, érthető, stb.), tehát az alap elvárásnak megfelelő, én nagyon szívesen elolvasnám. Érdekelnek az ilyenek. Ez is jó ötlet, hogy régebbi viadalt eleveníteni meg. Nekem nagyon tetszik. Olvastam már olyanokat hogy más szereplők szempontjából, vagy más szempontból máshogy. De ilyet még nem! Nagyon kíváncsi lennék, szóval ha elkezded, azt írd ide ki, kérlek! :) Sok sikert! :)
2015. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Tegnap délután pattant ki a fejemből az ötlet, szóval még a kutatómunka fázisában tartok. De már kezd összeállni a fejemben a történet.
2015. ápr. 13. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ötlet egyáltalán nem rossz, bár nem nagyon vagyok oda a fanfictionokért. Szerintem írd meg az első pár részét és tedd fel valami blogra vagy valamilyen több ember által elérhető internetes felületre és ha jól tudsz írni meg sikeres akkor gondolkozz el rajta mélyebben, mert szerintem az alapötlet sok mindenkinek bejönne. Egyébként ilyen pl. a Star Wars-ból kiinduló Star Wars lázadók, ami ugye teljesen más mint az eredeti sorozat, csak ép ugyanott játszódik.
2015. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Dumbledore meghal.


Ja, ez nem az.


Peeta gyereket csinál neki. Ooopsz.

2015. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Felőlem egy teherautónyi gyerkőcöt is csinálhat neki Peeta, az sem érdekel. :D Nekem csak a világ tetszett meg állatira.
2015. ápr. 13. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az ötlet.Nem akarlak befolyásolni de akár megirhatnád az első viadalt is. Sok sikert.
2015. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik az ötlet, biztos sikeres dolog lesz.

Nekem az egész történetben a legjobban a Nagy Mészárlások évei tetszettek.

2015. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyémántlány ***** válasza:

Engem mindenképpen érdekelne, és szerintem sok más embert is. Valószínűleg még azok is belenéznének, akik ódzkodnak az ötlettől, pusztán kíváncsiságból :) Ez egy olyan projekt, ami akár nagy port is kavarhat "Fanfiction-landben" úgyhogy én mindenképpen angolul (is) írnám, ha már beszélem a nyelvet. Esetleg felfogadhatnál egy "fordítót" a baráti körödből, és akkor írhatnál magyarul és angolul is, de nem neked kellene mindkét verzióval megküzdened.

Hajrá, és ha készül, mindenképpen linkeld :)

2015. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Loryfox ***** válasza:
engem naon érdekelneee!!!!!!! :DDDDDD
2015. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!