Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet ezt megírni?...

Egy.utazo.lany kérdése:

Hogyan lehet ezt megírni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy könyvet írni, nagyjából meg is van. Csak egy részt nem tudok rendesen megírni. Az ötlet ide is megvan, csak a kivitelezés nem jött még össze. Annyi a lényeg, hogy egy nő a főszereplő, és üldözik ezt a nőt. De nem tudom, hogyan lehetne megírni azt, hogy merre menekül. Ha valaki erre tudna valami jó ötletet, vagy akár egy könyvet vagy novellát mondani, amibe van menekülés, azt megköszönném.

2015. máj. 26. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, mi a problémád. A helyrajz? Vagy nem tudod elképzelni?

Gondolom, a történetben adott, hogy milyen helyszínen támadják meg, akkor hogyhogy nem tudod, merre menekül? Magyarázd el pontosabban, mire gondolsz.

2015. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a környezettel van gondod: Google Maps. Keresel egy szimpatikus várost és nézel a csajnak egy menekülési útvonalat, aztán leírod, hogy a keskeny úton végig, a szökőkútnál balra, át a zebrán és be a parkba. A környéket látod magad előtt a gépen, a többinek meg már mennie kell ;) Ha az érzelmekkel van gondod, keress egy könyvet, amelyikben van hasonló jelenet, ennyi nyúlás belefér.
2015. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azzal volt a probléma, hogy magát a helyrajzot, vagy hogyan és merre menekül azt nem tudtam megfogalmazni. Van valami olyan könyv amibe le van írva? Mármint valami menekülés van benne?
2015. máj. 27. 18:22
 4/5 Csicsky ***** válasza:
100%

Itt van egy példa arra, hogy hogyan kell egy menekülést "bemutatni":


[link]

2015. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zold.
2015. máj. 27. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!