Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti egy ilyen blogot szívesen...

Ti egy ilyen blogot szívesen olvasnátok?

Figyelt kérdés
Most olvastam az Egy ikerpár titkos naplóját, és mivel már régebb óta blogolok, ezért tucat SzJG továbbírásokkal találkoztam. Úgy döntöttem, hogy én is neki állok egynek. Ti szívesen olvasnátok egy ilyent?

2015. júl. 11. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de csak akkor ha jól írsz és hiteles marad a dolog. Hallottam már rengeteg olyanról, amiben teljesen hihetetlen dolgok történnek, pl mindenféle bizarr haláleset, terhesség stb. Laura biztosan nem így folytatta volna. De ha reális és szórakoztató akkor persze.
2015. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel csak a neveket és a cselekményt fogom pár helyen átalakítani ezért nem fog benne lenni terhesség. Jöhetnek még a válaszok!
2015. júl. 11. 22:57
 3/6 anonim válasza:
53%
Én nem szívesen olvasok ilyet. Egy karakter igazán csak az írója vejében lehet meg, hiszen ő találta ki és alkotta meg. Neked is csak egy anyukád lehet, és ezen nem tudsz változtatni.
2015. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én olvastam már az SzJG-t, az Egy ikerpár titkos naplóját és a Hűvösvölgyi sulit, mostanában az ilyen könyvek nagyon népszerűek. Ha jól fogalmazol, és izgalmas a történet, akkor én szívesen olvasnék ilyet ☺
2015. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen olvasnám, de a Ciceró nyilatkozott róla, hogy a Szent Johanna Gimiről semmilyen fanfiction nem jelenhet meg a neten, mert a szerzői jogokat sérti. De ha valami hasonló témájú blogot írsz, csak mondjuk más szereplőkkel meg helyszínnel, ha vicces és tartalmas nem egy sablonsztori, biztosan sokan szívesen olvasnák.
2015. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, tele van ilyenekkel a net, a legtöbb egy rakás szemét, ahogy az egy ikerpár titkos naplója is, az is a Szent Johanna gimiről lett koppintva.
2016. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!