Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az összes Harry Potter könyvet...

Az összes Harry Potter könyvet egybevéve melyik az a fejezet, momentum, jelenet ami a leginkább tetszett/ami a legnagyobb hatással volt rád?

Figyelt kérdés
Nekem a 7. könyvből az a rész, amikor Harry és Hermione elmennek Harry szüleinek a sírjához.
2010. márc. 5. 15:15
1 2
 11/15 anonim válasza:

A 6. részt (Félvér herceg) filmben láttam, és amikor Hermione sír a lépcsőn a buli közbe. Nah, az a kedvenc részem...

Amikor először láttam kb 1 hétig minden nap 5ször néztem meg csak azt a részt, és 5ször is sírtam el magam.

2010. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fred halála :( az az utolsó mondat, hogy : the ghost of his last laugh still etched upon his face
2010. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sok van, ami most így hirtelen eszembe jut, az az, amikor Hagrid viszi Harry testét, és írja, hogy McGalagony olyan szívszaggatóan sikoltott fel, hogy el se hitte.
2010. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Herceg meséje
2017. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kedvenc jelenetem mind közül, amikor az ötödik részben Fred és George mocsárrá változtatják a folyosót. És amelyik legnagyobb hatással volt rám, az a hetedik részben, amikor Fred...
2021. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!