Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ciki az, ha egy 13 éves lány...

Ciki az, ha egy 13 éves lány könyvet ír?

Figyelt kérdés
Nem érzem úgy, hogy az. Csak azért kérdezem, mert több osztáltársam és én is írunk könyvet. Van, aki meglepődött ezen, de szerintem teljesen normális.

2016. jan. 18. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem olvastunk tőle semmit ezért hiába vagdalkozol, viszont én nem azt mondtam, hogy bármiféle írói vénája, vagy akár csak hajszálere lenne, hanem azt, hogy ezzel szeretne villogni a kérdésében.
2016. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha meg többen is írogattok, még jobb, cserélgethetitek, olvashatjátok a másik mit írt. Én is írtam tizenévesen, akkor rengeteg ötletem volt és szükségesnek éreztem, hogy kiírjam magamból a gondolataim. Magamnak írtam és csak a legjobb barátaim tudtak róla. Örülj, hogy neked van kivel megosztanodd a hobbid.
2016. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is könyvet írok, szerintem nem ciki.Több osztálytársamnak is megmutattam ,de most ihletválságban vagyok.


13/f

2016. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!