Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne egy ilyen...

Titeket érdekelne egy ilyen történet?

Figyelt kérdés

Van egy érdekes alapsztorim (két női szereplő furcsa viszonya évtizedeken keresztül), amit elmeséltem már egy-két ismerősömnek, akiknek úgy adtam elő, hogy valós történet. Ők aztán mind azt mondták, hogy ebből tök jó filmet vagy könyvet lehetne csinálni.

Így aztán úgy gondoltam, hogy kezdek vele valamit.

Csak az a gond, hogy nem igazán tudom, hogy milyen környezetbe helyezzem el őket. Most leginkább egy ilyen filmes/színházas környezet felé húzok. Dióhéjban annyi lenne a történet, hogy az egyik főszereplő nő író lenne, akinek megfilmesítik a regényét, majd szerelemes lesz abba a színésznőbe, akire a főszerepet osztották. Össze is jönnek, de a színésznő gyereket akar, így elválnak. Később mindketten férjhez mennek, és gyerekeik lesznek, az író csajnak egy fia, a másiknak kétpetéjű ikrei, egy fiú és egy lány. A fiú pedig beleszeret a lányba.

Egyébként nem pont Hollywoodra gondoltam, inkább valahol Európában.



2016. márc. 8. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, bár kicsit szappanopera szaga van a dolognak. Ennek ellenére, ha jól meg tudod írni, még lehet, hogy el is olvasnám. :)
2016. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy így írod, tényleg olyannak tűnhet, de egyáltalán nem olyan stílusban gondolkodom. :)
2016. márc. 8. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor végülis miről szólna vagy inkább kikről a történet? Mert nagyon úgy érzem, hogy a két gyerek viszonya csak egy eszköz lenne arra, hogy újra találkozzon a két régi leszbikus (vagy inkább biszexuális) igazi főhős, nem?
2016. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert továbbra is barátok maradnának, és ezért is lennének szerelmesek a gyerekek, mivel sok időt eltöltöttek együtt. Tehát a gyerekek részéről ez ilyen barátságból szerelem dolog lenne.


Most már tényleg értem, miért írta az első, hogy szappanoperás. Ha csak véletlenül találkoznának a gyerekeik, és úgy esnének szerelembe, az tényleg telenovellás húzás lenne. :D

2016. márc. 8. 21:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát a két eredeti főszereplő, a két nő továbbra is barátként tekintenének egymásra, és így a gyerekeik is sok időt töltenének egymással.
2016. márc. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!