Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Számotokra ki volt a legideges...

Számotokra ki volt a legidegesítőbb, legbosszantóbb könyves karakter, akiről valaha is olvastatok? Miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 21:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Számomra a Luxen sorozatból Katy és Daemon viszi az abszolút pálmát, igazából nem is értem, hogy miért van oda értük mindenki

2016. máj. 5. 22:26
 12/14 anonim ***** válasza:

A Luxen az úgy fhos, ahogy van. Az első részen még végigszenvedtem magam, de kb. 20 oldalakat átpörgetve. :D

De mondjuk az Angyalsors Claraja is hasonlóan életképtelen karakter.

2016. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel. Én is azon kevesek egyike vagyok, aki nem szerette a Luxen sorozatot. És most nyugodtan meglehet kövezni. :D

Igazából nem is értem mit lehet benne annyira szeretni. Engem untatott az egész. Nemrég olvastam, de már nem is emlékszem miről szólt.

A szereplőket sem tudtam megszeretni, idegesített mindenki, de főleg Katy.

Csak azért olvastam el a sorozatot, mert megvettem mind az öt részét egyszerre. Kár volt. Szerencsére már kettőt el tudtam cserélni, így már csak 3 maradt. :D

2016. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most így utólag bele gondolva

SZJG-Reni Cortez és Arnold.!

-A magyarázat pedig az az, hogy Reninek minden a szeme előtt van meg a sok sírás...Lehet, hogy én is azt csináltam volna de valahogy utólag bele gondolva nem szimpi.

-Cortez meg oké, helyes meg minden de én számomra nem ez a típus az 'álompasi vagyok mindenki belém esik' nekem más stílusú fiúk jönnek be és lehet, hogy ezért sem egy kedvencem...Nekem egy Ricsi típusú fiú hamarabb felkelti a figyelmemet..

-Arnold nekem egy régi osztálytársamat idézi fel akit kifejezetten utálok..meg van rá az okom és azért nem is kedvelem a könyben..

Bexi-sorozatból

-Geri szerintem érthető okból valahogy ki nem bírom állni és legszívesebben és is megfojtanám

-Balogh aki igazából csak a talicskák érdeklik semmi más

-Beki apja sajnos vagy nem sajnos az én szüleim is elváltak és néhány mondata emlékeztet az én apámra is akivel nem kifejezetten jó a kapcsolatunk

Most gondolkodok milyen könyveket olvastam és ki az akit nagyon nem szerettem..

Akkor szakitsunkból

A Liának a báttyának a barátnője.! Nem jut eszembe a neve de azt nem igazán volt szimpatikus és sokat nagyajgot meg....nem is tudom

És még a Légy Jó mindhalálig amiben Nyilas Misi volt.! Én nagyon sok mindenen tudok sírni akár örömömben akár ha mással történik valami jó dolgok azon is tudok sírni és annyit én sem sírtam még 14 év alatt mint ő egy könyv alat..meg szerűen életképtelen egy gyerek!

Talán ennyi.!

Ja meg a Lassie na az a könyv az általános iskola 3 oszályától kisért.... Nagyon de nagyon utáltam..nem tudom miért de ha meglátok egy hasonló kutyát akkor én legszívesebben oda mennék hozzá és üvöltöznék vele, hogy miért van ilyen kutya.! Ha meg a filmet valahol meglátom akkor is én rosszul leszek..hányok.! Jaj erre nincsen magyarázat csak simán a létezése-

2017. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!