Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad-en olvasható történet...

Wattpad-en olvasható történet érdekel valakit? Egy meleg párkapcsolat a fő témája, úgyhogy nem ajánlom mindenkinek. De aki kedveli a témát, elküldhetem neki privátban.

Figyelt kérdés
Igen, tudom elég ciki, hogy gyakori kérdéseken híresztelem a történetemet. Ne ítéljen el senki ezért, azért pláne ne, mert egy meleg párkapcsolatról írok. Én egy teljesen normális, épelméjű, heteroszexuális, egészséges lány vagyok. De ha valakit érdekel a sztori itt egy kis összefoglaló: Történetünk egy teljesen átlagos 17 éves fiúról, Noelről szól. Egy dologban különbözik a "normától": homoszexuális. Emiatt nem csak családi problémákkal küzd, de szociálisan kirekesztett is. Úgy érzi, mindenki utálja és személy szerint ő is utál mindenkit, kivéve legjobb (és egyetlen) barátját, Milát, aki egy vele egykorú lány. Azonban ez hamar megváltozik, amikor az osztályuk az új cserediákot, egy angliai Daniel nevezetű fiút köszönthet köreiben. Noelnek nem csak az újdonsült lakótársával -mivel az ő családja szállásolja el- kell szembesülnie, hanem azzal a ténnyel is, hogy igenis létezik a szerelem. Vajon Noel érzései célba találnak az angol fiúnál? És ha igen, milyen lesz a kapcsolatuk? Rózsaszín, édes cukormáz vagy tragikus végbe fullad?

2016. jún. 3. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne :)

Emlékeztet a Fogadj el! című könyvre, ami egyik kedvencem *.*

2016. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekel. Küldheted :D
2016. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ren0719 válasza:
Nekem is elküldenéd? Jól hangzik.
2016. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tudom, hogy három éves a kérdés meg minden, de nagyon kíváncsi lennék rá, szóval remélem nekem is el tudod küldeni
2019. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!