Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok néhány tinédzserek...

Ajánlanátok néhány tinédzsereknek való könyvet? 16-17 éves lányoknak. Szerelem, suli, család stb

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

16-17 évesen én már RÉG túl voltam ezen a 10 éveseknek szóló kategórián.


De nézz fel a vörös pöttyös könyvekhez, ott találsz ilyesmit.

- Obszidián

- Fallen-tetr. (Kate)

- Angyalsors-tril.

- Időtlen szerelem tril. (Gier)

- Abanded-sorozat (Cabot)

- Egy felejthetetlen év (Dessen)

- Apám beájulna

...

2016. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Miért baj az hogy ez érdekli? Inkább örülne neki az ember, hogy olvas és nem valami agyrohasztó sorozatot néz! Miért olyan nagy probléma hogy etek érdeklik? Ezek annyira alap témák, mindenhol ott vannak nem tudod kikerülni. (Egyébként annyira bírom az olyan embereket, akik nagyon próbálkoznak, hogy megmutathassák a "fölényességüket". Egyszerűen nem bírják megérteni hogy ezzel sokkal több lesajnálást, mint elismetést zsebelnek be)

Na de a kérdésre rátérve:

Én nagyon szeretem a romantikus könyveket minden mennyiségben, szóval csak onnan tudok ajánlani.

Audry Niffenegger: Az időutazó felesége (ez inkább sci-fi, de attól még nagyon ajánlom)

Emily Brontë: Üvöltő szelek

Szerintem az összes Jane Aisten könyv jó de az egyik kedvencem a Büszkeség és balítélet

Az a helyzet hogy én tulajdonképpen csak hasonló kaliberű könyveket tudnék még ajánlani, de lehet hogy nem erre a kategóriára gondoltál. :) De ha kell még egy pár tipp csak szólj! :)

2016. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, mindenki azt olvas, amit akar, én már nem ilyesmiket olvastam, ennyi. :)


Első voltam.

2016. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismét első vagyok:

Vavyan Fable krimijei szuperek

Nora Robertséi is - az kicsit romantikusabb, de nem nyálasan

2016. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

És olvastam néhány vöröspöttyös könyvet is, de most egy picit másabbra vágyok. Szeretem a válozatosságot. :-)

2016. jún. 6. 21:22
 6/7 anonim válasza:

Tökéletes kémia; Csitt csitt :)

Nem tudom, h olvastad-e őket, de sztem nagyon megéri kipróbálnod, ha még nem tetted ;)

2016. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem:

Leiner Laura bexi sorozat ajanlanam

2016. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!