Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen angol nyelvű könyvet...

Milyen angol nyelvű könyvet ajánlanátok, aminek egyszerűbb a nyelvezete?

Figyelt kérdés

Nem tudom...kb. B2 körülire tenném a nyelvtudásomat, de én ezt sosem tudtam így bekategorizálni. Eddig egy könyvet olvastam angolul, Sophie Kinsella: I've got your number. Egész jól értettem, persze, voltak benne ismeretlen szavak, kifejezések, de szerintem nem volt túl bonyolult és olyan könnyedebb, egyszerűbb volt a történet is. Eddig nem igazán olvastam ilyen stílusú, témájú könyveket, ezért meglepődtem rajta, hogy tetszett mert nem erre számítottam. Mondjuk mostanában nem nagyon volt időm olvasni, de az utolsó néhány könyv, ami a kezeim ügyébe került Stephen King regény volt, ami eléggé más kategória. A neten beleolvastam néhány angol nyelvű Stephen King könyvbe, de így elsőre picit bonyolultnak tűntek... A könyvtárban nem nagyon találtam idegen nyelvű regényeket, így meg kellene vennem és nem akarok megvenni egy olyan könyvet, amiről kiderül, hogy annyira mégsem nekem való. Valamint tudom, hogy vannak direkt nyelvtanulóknak való olvasmányok, de ezeknek a többsége rövidített szépirodalom, ami nem annyira az én világom. Már próbálkoztam egy-kettővel, de volt, amelyiket el sem olvastam mert nem élveztem.

Valaki tudna ajánlani egy-két könyvet, amit ő is olvasott és úgy érzi, hogy talán nekem is tetszene és hasznos lenne a nyelvtanulás szempontjából is?

17/l


2016. szept. 17. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél? Mondj dolgokat, amiket szeretsz, vagy nem szeretsz, mert így lehetetlen ajánlani.
2016. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
The catcher in the rye - A zabhegyező eredetije. Könnyű a nyelvezete és általában szeretik a fiatalok.
2016. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Charles Bukowski - Pulp (novel)

2016. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!