Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvasol most? Tetszik,...

Mit olvasol most? Tetszik, megérte belekezdeni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 07:48
1 2
 11/16 Nereida3 válasza:
Walter Scott: Talizmán. Nekem tetszik, elég fordulatos kis regény. Egy leselejtezésen "kukáztam", ahol tetszőleges árat lehetett fizetni a könyvekért. Szép a kötése is, és annyit tudtam a szerzőről, hogy sok regényét vászonra is vitték.
2016. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Naomi Novik: Rengeteg

Nagyon megérte, hangulatos, kegyetlen mese.

2016. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A Tengerész ***** válasza:
100%
Szinte mindent, kivéve talán az ezoterikus hülyeségeket. Szóval lektűrt és komoly irodalmat, mindent ami betű. Ahogy megtanultam olvasni rávetettem magam a könyvekre és azóta se hagytam abba. Biztos túlvagyok párezren. De hát 72 éves vagyok és hidd el nemcsak hogy megéri olvasni, mert szellemileg frissen tart, késlelteti az aggkori elhülyülést, mozgatja a fantáziát, hanem olvasni élvezet.
2016. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 lewega válasza:

Leon Uris: Exodus

Évente, 2 évente újra elolvasom.

2016. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Stephen King - A setét torony, imádom.
2016. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
T.L.Osborne: A betegek meggyógyulnak. Most olvasom másodjára és most is megrázó.
2016. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!